Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy ujszulott babanak probalun...

Egy ujszulott babanak probalunk nebet valasztani de nem tudjuk hogy a Zendaja/Zendaya anyakonyvezheto magyarorszagon?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 12:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Remélem, hogy nem. Kérlek keressetek normális nevet annak a gyereknek....
2020. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Itthon jelenleg nem anyakönyvezhető.
2020. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá, elérhető a neten az anyakönyvezhető nevek listája.
2020. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs az mta névlistán, akkor lehet kérvényezni.

[link]

2020. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tetszik a nev? Akkor hala Istennek nem a ti gyereketeknek kell ezt majd viselni. Nem velemenyt kertem. Tanuljatok meg ertelmezni egy szimpla kerdest. 🤫
2020. febr. 24. 13:19
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem anyakönyvezhető egyik változat sem.
2020. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem tudtad hogy véleményt is fogsz kapni. Direkt azért tetted ki, hogy leírhasd nekünk ezt a "tanuljatok még értelmezni egy kérdést" szöveget. :D


Ne mond, hogy nem néztél utána a névnek magadtól, ha tényleg érdekelt. :D Két kattintásból meg lehet tudni hogy adható e vagy sem.

2020. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

De amúgy komolyan nektek ki a fene kozotok van hozzá, hogy annak a gyereknek mi lesz a neve? Mi jogon fikázzátok? Ha nem tudtok a KÉRDÉSRE válaszolni, akkor inkább húzzatok el innen a fenébe.

Amúgy nem anyakönyvezhető.

2020. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Én mondjuk biztos nem adnék olyan nevet a gyerekemnek, amin az emberek 80 %-a felhördül, hogy Jézusom. Mert a gyereknek ezzel a névvel kell élnie. Persze anyuka ettől még érezheti magát különlegesnek, de a gyerek lehet, hogy utálni fogja.
2020. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utana neztem, de rengeteg olyan oldal volt az egyiken ezt a masikon azt irtak, igy gondoltam ki irom egy olyan oldalra ahol eddig is tudtam hogy degeneraltak vannak (par ember kivetelevel)

Koszonom az ertelmes valaszokat!

Kedves nem tudom hanyadik valaszolo, ne magadbol indulj ki :D

2020. febr. 24. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!