Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hogy egy hónapos...

Van olyan hogy egy hónapos babának nincs kakija napokig? Magátol nem kakil csak ha kamillateát kap de nem akarom moindig hajtani a kis hasát mit csináljak szinte semit nem eszek már a tiltolistát figyelembe véve

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

ha anyatejes akkor 3-5 napig sem kakilhat,nincs ezzel gond

milyen gyakran kakál tea nélkül?

2010. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól írta az első válaszoló, ha csak anyatejes akkor az egy kaka mentes hét is ok:)

Ti milyenek vagytok?Erőlködik kakánál amúgy?Ha tényleg anyatejes és amúgy nem erőlködik ne hajtsd,mert elrontod az emésztőrendszerét:)

2010. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad beleavatkozni egy anyatejes kisbaba emésztésébe!! Nagyon sokat ártasz mindennel, legyen az kamillatea vagy bármi egyéb! Anyatjes babánál a napi ötször kaki éppúgy normális, mint az öt naponta egyszer. Örülj, hogy ilyen jól hasznosítja a picur az anyatejet - szinte tökéletes a felszívódás, ha nincs kakija. Semmi probléma, csak szopizzatok és ne aggódj!
2010. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudom meddig birná tea nélkül.v h 1.5 napig volt kaki de akkor aztán görcsölt sztem mert erölködött nagyon azért kapott teát ami 50 ml után hatást adott..
2010. júl. 24. 12:48
 5/7 A kérdező kommentje:
és nem tudom számít e de mostanában 4 napja pontosan nem nagyon alszik rendesen este csak csak de napközbe katasztrofa..ha a hasa kicsit görcsöl/sztem/ ha álmos éhes kényelmetlen ruha v poz van semi nem jo mindenért sír..lehet még vmi más ok a pelenkát is kizárva?mert már nem tudok mit csinálni kézbeszoktatni meg nem akarom mert ott persze csönd van
2010. júl. 24. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy az anyatejes babák az anyatejet olyan mértékben hasznosítják, hogy alig lesz belőle kaki... mert hiszen az anyatejnek minden csepje hasznos, nem olyan mint amit mi eszünk. Ezért akár több napig nem kakilnak olykor.
2010. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, 8-9 napig nem volt kaki. Hát a 9. napon nagyon szenvedett szegény mire sikerült. Azt mondta a doktornénink, hogy 3NAP a türelmi idő! Akkor is ha anyatejes. Én hiszek neki. Szélcső, lázmérő és kamillából főzet.Érdekes,így minden másnap vagy harmadnap van kaki, és elég jó adag. Szerintem ne hidd el és ne is hagyd, hogy egy hétig ne legyen kaki.4 hónaposan kezdheted hozzátáplálni,elvileg akkor megoldódnak a gondok.
2010. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!