Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 év körüli gyermeked...

1,5 év körüli gyermeked milyen étvágyú?

Figyelt kérdés

Az en lanyom a kezdetek ota is kb a felet/ negyedet eszi annak, amit kb ennie kene ( pl mikor a tapszer az o korahoz 200 mlt irt egy evesre, akkor o jo ha megette a 60-70 mlt maximum) es ugyanez volt/van a hozzataplalas ota a sima etelekkel is.

Fejlodik amugy szepen, nincs semmilyen betegsege hala Istennek, de azert neha aggaszt, hogy milyen keves mennyiseget fogyaszt. Most 84 cm es 10,5-11 kg kozt valahol.

Nalatok ha volt ilyen kis etvagyusag, mi segitett jobb etvagyat csinalni?


2020. febr. 26. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 1,5 éves. Sokat eszik, de csak abból, amit Ő kiválogat. Normális ételekből alig. Pl. natúr joghurtból bevág akár 2-t is együltő helyében, de a főtt étel felet csak nyammog, alig eszik belőle valamit. Gyümölcsöket szépen megeszi, válogatás nélkül. A tejitalából soha nem issza meg a 2 dl-t. Van, hogy csak beleiszik. 11,5 kg és 78 cm.
2020. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányom volt pici korában kis étvágyú, gyümölcs jöhetett, tészta, rizs, krumpli és a levesek, a főtt ételek kis mennyiségben. Inni ivott,főként vizet, néha tejet, teát, gyümölcslevet. Husit nagyon keveset volt hajlandó megenni. Igazából neki az ovi hozta meg a változást és a barátokkal, csoporttársakkal való evés csinált étvágyat:) Fiam 2 éves, ő ellentéte a lánynak mindenevő, jó étvággyal. Az étel díszítés amúgy jó dolog, mi a szendvicset szoktuk, de van hogy sajtot, zöldséget, kenyeret kinyomok sütiszaggatóval(olyannal amivel a mézeskalácsot is szoktuk) az mindig bejön nekik, van, hogy együtt készítjük. Amúgy só súlyban van a gyerkőcöd, majd változik.
2020. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányom másfél éves, 82 cm,10 kg.De már hónapok óta 10kg. A státuszon meg is kérdeztem hogy nem-e baj hogy semmit nem hízik. Azt mondták hogy teljesen normális a súlya. Tehát ne aggódj-mondom én közben én is minden nap ezen aggódok hogy miért nem eszik normálisan.
2020. febr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon jó étvágyú, mindig csak az evésen jár az esze, megeszik majdnem egy felnőtt adagot, nem is nagyon válogatós, mégis 10,5 kg és 82 cm volt 18 hónaposan. A fiam rossz evő volt ennyi idősen (azóta is az), ő 11kg és 86 cm volt 1,5 évesen.
2020. febr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nusy83 ***** válasza:

Az enyém 13 hós este reggel tejital 2dl körül. 10órai ha szerencsém van 1 kubu meg kuki vagy burgonyaszirom. Ebédre már csak a miénket eszi de ha 100g körül eszik örülök.

Uzsi túrós v joghurtos gyümi 160g

Szerintem baromi kevés mégis 9,5kg meg 78cm

2020. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, kicsit megnyugodtam h masok is vannak igy. :)

Az en gyerekemnel pl egy reggeli: 20 forintos nagysagura csipkedett bundaskenyerbol 2-3 db, 1-2 kocka paradicsom.

Gyerekjoghurtbol fel pohar mondjuk uzsira. Ha mar vmibol tobbet megeszik,mint 3 kanal, akkor csoda szamba megy a dolog.

2020. febr. 27. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!