Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább pisis-kakis baleset a babátoktól?

Figyelt kérdés
Pl. a legalkalmatlanabb pillanat amikor pelenka nélkül pisilni vagy kakilni kezdett, vagy rajta volt a pelus, de kijött belőle a dolog?

2020. febr. 27. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dokinál 1 hónapos státusz. Épp a fejét mérte le mikor kapott egy csomagot.
2020. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A franciaágyon nem volt rajta peli, és hoppsz!: Becsorgott a pisi!


Fürdetés után fektettem fel a kisfiamat az ágyra, miután szárazra töröltem, és mielőtt elővehettem volna egy Liberót, össze-vissza pisilt az ágyon.

2020. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak különféle neveket soroltam pelenkázás közben, mert a dallamosabbakra odafigyelt és lenyugodott. A "Dóra" szónál, amikor "a"-ra nyitottam a számat, hirtelen belepisilt.
2020. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Láttam, hogy feláll a fiam fütyije reggel pelenkázáskor, és valahogy ösztönből vagy megérzésből pont abban a pillanatban hajtottam rá a pelust, ahogy elkezdett pisilni.


Másnap a páron nem volt ilyen szerencsés, és mellkasba meg arcba kapta a sugarat. :)

2020. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Apukája kezébe kakilt. Fürdés előtt, szintén apuka a mellkasára tette a picit - amíg a furdovizet engedtem - akin akkor már nem volt pelus és mikor hozta be a fürdőszobába lepisilte.

Olyan is volt hogy az éjszaka középén végig kakis lett a háta( bár akkor volt rajta pelenka csak véletlen fordítva adtuk rá/kezdő szülők, nulla alvás, figyelmetlenség stb. szerintem tudjátok/és a gyerek valahogy belenyúlt és a falra meg a hajába kente...Hát hajnali 3kor nem nevettünk rajta de így utólag bár jókat mosolygunk rajta.

2020. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Másfél éves lányom ismerősék házában betojt a pelenkába, benyúlt hátra és elkezdte felkenni a kakát a falra. Közben olyan ártatlan arccal nézett, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne! Imádom a kis punk anarchistámat! ♥️



Amikor tini voltam, Anyuval meg 1 éves kisöcsémmel a doktornéninél voltunk, és amikor a doktornéni kibontotta a pelenkából és elkezdte a fütyijét piszkálni, telepisilte a doktornéni göndör, dús haját pár másodperc alatt, ő meg köpni-nyelni nem tudott attól, hogy milyen hirtelen változott a harci helyzet. 😎

2020. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Kb. minden alkalom ilyen amikor a kisfiamon nincs pelenka. Pisilt már felfele a pelenkázóról, a kádból, és áztatta el az ágyunkat.


Már alig várom, hogy mesélhessek a leendő barátnője társaságában "Nem volt rajtad peli" kezdetű sztorikat 😍

2020. febr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2hetes babám amíg cseréltem a pelust, kivettem alóla az egyiket és amíg a már az oda készített másikat be tettem volna alá olyat nyomott hogy az alig a születése elött párnappal frissen festett falat totál beterítette..😅🤭 közben kaptam énis belőle😬😁
2020. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron meztelenül betettem a kiságyba míg,engedtem a fürdővizet. Mire visszaértem a szobába,a combja,talpa,hasa,feneke,mindene kakis volt. Jutott belőle a rácsokra,a falra is mert kakis kézzel megtaperolta. A lepedőn pedig ott voltak a kakis lábnyomok,ezen aztán napokig röhögtünk.
2020. febr. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez a "pelizés"... Peli így, peli úgy... Tényleg ennyi agyatlan nő szül mostanában?
2020. febr. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!