Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos iszsz baba mellett...

4 honapos iszsz baba mellett elmennel egy ceges buliba?

Figyelt kérdés
Ferjemet kisertem volna a ceges buliba. Eloszor ugy gondoltam, viszem magammal, de nem lesz ott senki gyerekkel, igy valoszinuleg itthon maradunk, pedig szerettem volna elmenni :(
2020. márc. 1. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Persze, hogy elmennék. Nagyi vigyáz rá, fejek tejet előre, vagy arra az egy alkalomra tápszer.
2020. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Semmiképp se vinném magammal! Nem akarom mások buliját elrontani. Egy buli nem babának való, és nem várható el, hogy mind hozzánk alkalmazkodjanak. De valószínűleg én se mennék. Legalábbis nálunk a céges buli a munkatársaknak van, nem a munkatársak családjának. Kivéve gyereknap. Vagy te is ott dolgozol?
2020. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ott dolgozom, de aki teheti kiserovel megy.
2020. márc. 1. 11:22
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Az nem opció, hogy csak a férjed megy?
2020. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Dehogynem, valoszinu egyedul fog menni, csak szerettem volna elkisernies kivancsi voltam, szerintetek kivitelezheto-e
2020. márc. 1. 11:25
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha mások is párral mennek, akkor menj, ha van, aki vigyáz rá. Mi egy városban élünk mindegyik nagyival. Ha ráérnek, vigyáznak rá.
2020. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha iszsz baba, akkor a fejés meg a tápszer gondolom nem opció. Meg a cumi.

Én nem mennék inkább. Babával nekem egy ilyen rendezvény élvezhetetlen lenne.

2020. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2020. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem.
2020. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem mennék, ha nem tudnám megoldani hogy ki vigyáz addig a picire. Gyerekkel nem való az ilyesmi, még akkor sem ha az egész família ott dolgozik.

Mások szórakozását nem szeretném elrontani, meg a magamét sem.

Így is csak a kötelező időig maradnánk, de ha a férjem sokáig maradna, mert mondjuk jó haveri társaság neki, akkor alapból el se mennék.

De biztos túl vagytok már rajta, hogy sikerült a buli?

2020. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!