Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy túl sokat...

Van olyan, hogy túl sokat alszik egy baba?

Figyelt kérdés
Iker fiaim 2 hónaposak, jóformán esznek alszanak. Éjszaka 7-8 órát alszanak egy huzamban, majd esznek, utána egyik fiam 2 órát alszik még, másik 4-et. De napközben is max 2-3 etetés után maradnak ébren. Sőt, amikor múlthéten a front volt, szinte csak a fürdésnél voltak fent.
2020. márc. 2. 06:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ikreim vannak, nem tudom anyatejesek e vagy tápszeresek. De náluk fokozottabb a veszély vashianyra, persze ha kis súllyal, esetleg korábban születtek. Nálunk szoptak, és én szedtem vastablettat, hogy minél több átmenjen az anyatejbe. Ha ilyen gond nem all fent, akkor normalis, sokan mondjak ilyenek egy ideig. Sztem lassan úgyis "észhez ternek" addig pihenj. :D
2020. márc. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan, hogy baj, a kislányom fertőzést kapott, eleinte csak sokat aludt, nem akart enni, utána már szinte nem is lehetett felébreszteni, na akkor mentünk be a kórházba a gyerekorvos javaslatára. Normál esetben nem baj, ha sokat alszik egy baba, ha ébreszthetö és eszik akkor nincs semmi gond.
2020. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!