Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek milyen baba...

Újszülöttnek milyen baba fürdetőszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Megyek babalátogatóba és nem tudom mit vegyek. Arra gondoltam hogy tisztálkodási szereket, baba takarót vennék, meg adnék pénzt.


Ez így jó lesz? Vagy van értelmesebb is, aminek örülnének?


2020. márc. 2. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Az ùjszülött, sőt a kisbaba bőrènek is az a legjobb, ha tiszta vìzben mosdatjàk. Szerintem kèrdezd meg minek örülnenek, ha nem mondanak semmit, akkor penzt adnek, vagy anyukànak gyümölcsöt, ha szereti, nagyobb tesònak, apukanak valami aprósagot, hogy ne èrezzek magukat kihagyva.
2020. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Gyermekorvos írja fel, az legjobb. Inkább pelenkát és popsitörlőt ajánlok, mi legalábbis ezeknek örültünk a legjobban.
2020. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Popsitörlőből melyiket válasszam?
2020. márc. 2. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Pelenka/pelenkatorta jó lehet, ha nem mosiznak. Kifejezetten jó, ha nagyobb mèret, most biztosan a piciből kapnak sokat. Plüssöt, cumit szerintem semmikèpp ne vigyèl, plüss az magàtòl szaporodik, cumit meg nem biztos, hogy akarnak neki adni.
2020. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pelus,popsitörlő, rágóka,egyszínű body, zokni,rágható babakönyv, ezeknek én örültem.
2020. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Johnsons termèkek vagy a weleda..
2020. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyéni, hogy ki mit használ.

Én ezzel fürdetem a fiamat. (4 hónapos)

Ennek jók voltak a tesztjei.


[link]


Én kifejezetten nem örültem a kapott fürdető szereknek, mert én ezt használom, nem fogom váltogatni.

Ruhákat sem szerettem ha vesznek, mert ami kellett az már megvolt.

Nekem jól jött ha megkérdezték, hogy miben tudnak segíteni. Olyankor elmondtam az épp aktuálisat. Pl: jól jönne ha tiszta lenne a fürdő. (anyósom csinálta meg).

Vagy mamák kérdezték, hogy mit vehetnek. Nekik tudtuk mondani, hogy egy utazó cumisüveg melegítő jól jönne.

Rokonok is érdeklődtek, ők játszószőnyeget vettek.

A szüleim játékokat vették. Tudták, hogy a gyerek imádja a lámpákat nézni, ők világítós, zenélő macit vettek.

Nekünk ezek jöttek jol6, de ez tényleg nagyon változó.

Nekem pl a enka sem jött volna jól mert teljesen kiszámíthatatlan ütemben nőtt és hízott a gyerek. Én is csak 1-1 csomagot vettem az aktuálisból.

Szerintem kérdezz rá. Lehet pl jól jönne ha bevásárolnál nekik.

2020. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeknekek nem örültem (volna)

Ha valaki megkérdezte, mindig elmondtam, hogy főtt ételnek örülünk. Volt aki DM utalványt adott az is jó volt. Takarója meg egyéb cucca nyilván van már és szeretem én kiválogatni. Én örültem ha megkérdezték, volt akinek megmondtam hogy könyörgöm ne hozzon semmit max egy kis sütit, mert egyszerűen megvan mindene. És jobban esett ez,mint egy huszadik alvóka.

2020. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon örültem az alábbiaknak mikor kaptunk:

- pelus - de ne 1-est vegyél. 2-est vagy 3-ast. Az aktuális meretbol általában van. Az en kisfiam 4 hetes korára kinőtte az egyes pelusokat pl. 2-esbol meg akcióba betaraztunk. Szerintem nem is kell kettest vennünk már többet. Mert mi is kaptunk is.

- popsi törlő - hat nekem ez tökmindegy. Őszintén minimális különbséget tapasztaltam közöttük. Viszont gyorsan fogy, jó ha nem nekem kell megvenni.

- furdetot en nem kaptam és nem is baj, mert en pl csak Cruelty Free mosakodo szereket vásárolok így egy johnsons nekem kifejezetten nem lenne jó

- A pénz nekem fura lenne

- Takaroval nagyon nem lehet melle lőni mert ha nem is éjjel de pl babakocsiban biztos jól hasznosítható

- en kaptam meg ilyen játék kockát akinek minden sarkáról lelógó valami kütyü amit lehet matatni meg színes stb. Ezt nagyon szeretik a babák

- de szerintem kérdezz rá. Nekem barátnőm karba helyezhető szivacsot kert, amire a babát rá lehet fektetni. Eszembe nem jutott volna 😀

- en meg pl kettes mam cumisuveget kertem egyik baratnomtol.


Kinek mi.

2020. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vasarlasi utalvanynal jobbat nem tudsz.

En tuti nem orulnek se kozmetikumnak, pelusnak, torlonek, mert megvan, melyiket hasznaljuk, nem szeretnek mast (pelust pl. megvettunk tobbet, tehat meg a megfelelo fajta is felesleges lenne).


Brendon, dm, rossmann, muller utalvany, ami van a kozelben/ahova esetleg tudod, hogy jarnak.

2020. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!