Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges az hogy egy 17...

Lehetséges az hogy egy 17 hónapos tudatosan meg tudja mondani ha fáj valamije?

Figyelt kérdés
Kislányom 17 hónapos.már mindent beszél.kb 2 hete minden nap fogja a fejecskéjét és mondja hogy anya fáj!!tehát hogy fáj a feje.ez lehetséges hogy tudatosan mondja?annyira aggódom nehogy valami baja legyen!!nem ütötte be a fejét.
2020. márc. 2. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetseges. Kérdez meg mit csinált, hol érzi, lehet csak tvbol látta, vagy valakit utánoz.
2020. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha hamar elfelejti, akkor nem tudatos.


Az én lányom is sokszor mutogatta, hogy fáj a foga, a hasa, a nunusa, stb. De ha eltereltem a figyelmét nem foglalkozott vele.


Ha tényleg fájna valamije, akkor nem tudnád róla elterelni a figyelmét.

2020. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem tudja megmondani hogy hol fáj.már kérdeztem.ha mondja hogy "fáj fejem"és kérdezi tőle az apja hogy hol fáj akkor meg nem mondja hogy hol.az a baj hogy aggódom nehogy valami baj legyen.2 hét múlva megyünk oltásra,arra gondoltsm ha addig is marad ez a dolog akkor megemlítem a gyerek orvosnak,de lehet ő sem tud ezzel mit csinálni
2020. márc. 2. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fajhat a frontok miatt? Annyira idióta idő van. De szerintem ha tényleg fájna neki akkor azért nem lenne ez ilyen békés epizód. Csak sírna is vagy valami.
2020. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!