Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális ha én jobban...

Az normális ha én jobban szeretném ha majd fiam (fiaim) lennének és nem lányom (lányaim)?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés egyáltalán nem aktuális de gyakran szoktam ezen gondolkozni. Természetesen ha lányom születne ugyanúgy szeretném mint ha fiam lett volna, de valamiért legbelül arra vágyok hogy fiús anyuka legyek és akkor lennék a legboldogabb ha 2-3 fiam lenne majd. Más is érzett így?
2020. márc. 3. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
persze, hogy normális :)
2020. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen, én lányt akartam és lányom van. Azért 3 gyereknél már esélyesebb, hogy mindkét nem legyen benne.
2020. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Reni 28 ***** válasza:
84%
Én igen, csak lányt szerettem volna, fogalmam sem volt mit játszanék egy fiúval. Aztán várandós lettem, mivel párom családjában csak fiú unokák vannak, így reménykedtek egy kislányban. Sokáig nem mutatta magát, mondták is hogy kislány, hát nem jött be nekik. Mikor megtudtuk pár napig sokkban voltam,de utána megszoktam. Mióta megszületett imádom
2020. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanígy vagyok csak én kislányt szeretnék nagyon. :) Kisfiúkkal egyáltalán nincs tapasztalatom, 3 unokahúgom van illetve minden barátnőmnek, aki már anyuka lánya van. Ha kisfiúnk lesz sem török össze majd, de lelki szemeim előtt mindig kislányt látok.
2020. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is jobban vágytam fiúra, vhogy mindig úgy éreztem, jobb anyuka lennék, ha fiam lenne. De lányom lett és nem bántam meg.
2020. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem volna mind 2 nemű gyereket. 3 fiam lett. 🤷‍♀️
2020. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális. :) mindenkinek vannak elképzelése, vágyai, stb. És azért a gyermekek minden szempontból hosszasan meghatározzák az életünket.

Én 2-3 gyermekben gondolkoztam mindig is. Szerettem volna lányt is, fiút is. De elsőre kislányra vágytunk volna. Hamar kiderült hogy kisfiú lesz :D és persze nagyon nagyon szeretjük azóta is (már 13 hónapos)!❤️

Viszont én nagyon szeretnék azóta is kislányt másodjára. Sokszor h belegondolok hogy milyen lesz 2 gyerekkel mindig egy kisfiút és egy kislányt látok lelki szemeim előtt. Én bizom benne hogy összejön! Bevallom úgy tervezem hogy 1-2 netes praktikát bevetek az ügy érdekében, bár szerintem a nagy részük csak babona. :D

Persze nem fogom bánni ha még egy fiam lesz, ugyanúgy szeretni fogom.. de azért bízom a kislányban nagyon!

Neked is sok sikert a fiúkhoz!

2020. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig fiút akartam. Egy kisfiam van, aki 16 hónapos. Nem lesz több gyerekünk. De ha valami csoda folytán mégis lenne, akkor is fiút akarnék megint. Szóval megértelek.
2020. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden nonek van ilyen elkepzelese, hisz mar gyerekkorunkban is arrol abrandoztunk, hogy hany gyerekunk lesz, milyen nemuek, hogy fogjak oket hivni.


En pl. mindig lany gyerekeket kepzeltem el, nem tudtam azonosulni azzal , hogy fiam legyen. De erdekes, miota a férjemhez igazan kozel kerultem, azóta azt erzem, hogy kisfiunak is nagyon orulnek, sot, szeretnem, ha lenne fiunk, mert szerintem a férjem nagyon klassz apa lesz, aki nagyon sok mindent tud majd átadni neki. Mondjuk azt sajnálnám, hogy ha kislányom végképp nem lenne.


De minden vágyat felulir az, hogy mindeegy, csak egeszseges legyen. Kozhelyesnek tunhet, de nagyon nem az. A munkámból adódóan nagyon sok beteg gyereket láttam, akik ujszulott szinten fognak élni mindvégig...és ilyenkor jon rá az ember, hgy tényleg abszolút nem számit, hogy fiú vagy lány.

2020. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális, szerintem legtöbbünknek voltak ilyen “preferenciái”. Én mindig vagány fiús anyukának képzeltem el magam, 3 fiam lett :)
2020. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!