Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányat kortyol a babád egy...

Hányat kortyol a babád egy szoptatáskor vagy tápszerezéskor?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, főleg ha mérhető babamerleg vagy ugye a cumisüveg segítségével, hogy x korty az hány gramm vagy hany mili volt. Életkort is légyszi.
2020. márc. 4. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Megfogok lepődni ha sok válasz jön. Eszembe se jutott soha megszámolni 😄😄 plusz nem mindegy milyen erővel szív, már más is a “mennyiség”
2020. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
jézusom, nem tudomxD ezt ki és miért számolja?
2020. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
418szor.
2020. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem csak 389x.... Ne számolgass. Ha éhes szív, ha elég volt, akkor elengedi :D
2020. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Nincs az a hülye aki számolgatna xD
2020. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Meg ha számolnák se lenne releváns adat. Minden mell és cumi más. Sőt a tapszerek sűrűsége se pont ugyanolyan. És az anyatej összetétele meg végképp nem.

Hármas cumival egy korty több mint egyessel. Más lesz a mam cumival mint az aventtel. Stb.

És akkor az en mellem meg a te melled meg szoba se került.

2020. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
31 éves vagyok.
2020. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem Te vagy az egyetlen ezen a világon, akiben felmerült egyáltalán ez a kérdés...

Egyébként teljesen máshogy szív, ha nagyon éhes, ha már csak félálomban eszik, ha jön a foga, és még az is zavarja, ha ideges, ha teljes a nyugalom, ha közben másra is figyel... és még egy csomó más okból.


Nagyon unalmas lehet neked az etetés, ha azt számolgatod, hogy közben hányszor nyel a gyerek...

2020. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Nem, nem te vagy az egyetlen, még ha kevesekben is merült fel ez ;)

Én próbáltam számolni, mivel nem volt elég tej és a mérlegnél még ez is megbízhatóbbnak tűnt. A mérleg ugyanis volt, hogy mínuszt mért, holott jól hallhatóan kortyolt a gyerek.

Egyébként az egyik anyatejes csoportban is volt ilyen kérdés, többen válaszoltak is.

Mondjuk tény, hogy amit "én számoltam", az neked nem lesz jó, hisz minden gyerek máshogy eszik. Nálunk izomtónus zavar volt (van), ezért elég lassan evett, akár pótlásról, akár szoptatásról volt szó.

3 hónaposan 1 ml/korty volt az ütem és 50-100 ml között evett.

Később nem "mértem", belejött.

2020. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi. ;)
2020. márc. 4. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!