Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a pelenkára csíptethető légzésfigyelővel kapcsolatban? Milyen?

Figyelt kérdés

Megbízható? Nem csúszik le? Érdemes használtan venni vagy ott hamarabb merül az elem?


Efelé hajlok, mert szerintem sokat fog babafészekben köztünk aludni, legalábbis amíg folyamatosan szopizik éjszaka, addig biztos.


2020. márc. 10. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
3 hónapja használjuk, használtan vettem. Az első héten párszor becsipogott mert rosszul tettük fel, de azóta soha. Én nagyon szeretem, nálunk is sokszor alszik köztünk és megnyugtató, hogy rajta van.
2020. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt, babaöbölben aludt a baba mellettünk. Amíg nem kúszott mászott állandóan álmában is, addig jó volt nagyon, utána lemozogta. Kb 8 hónapos korában tettük el.
2020. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia nekünk is ilyen van snuza hero.mi kölcsön kaptuk egy barátunktól. Pelenkán volt amíg nem kezdett fordolódni kb 5hónapos koráig aztán elmozdult mindig mert egy sajtkukac álmában is:). Azóta én úgy altatom,hogy body póló nadrág. És a nadrágja csiptettem oldalra. Teljesen tökéletes. Én szeretem velem alszik és nagy biztonságérzetet ad.
2020. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!