Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Màs is sűrűn szívja a kisbaba...

Màs is sűrűn szívja a kisbaba orràt?

Figyelt kérdés
9 hetes. Àllandóan van benne kis fehèr trutyi. Èpp elèg,hogy ne kapjon levegôt. Bàr a csalàd nàthàs is hetek óta,nàla nincsenek klasszikus tünetek,orrfolyàs,làz,köhögés..de pici kora óta pàr naponta szívnom kell. Lehet a bukàs miatt a tàpszer belemegy?Bàr extrèm szűk orrjàrattal született. Ha sokat van hason,kiszuszogja. Nem lesz baja az orrszívàstól?
2020. márc. 11. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én babám már 3 hónapos de neki is van ilyen fehér trutyi és hallani is ahogy röfögve veszi a levegőt. Orvos azt mondta csepegtessek só oldatot bele (gyógyszertári direkt erre a célra) utána hasára fektetve hordozom es akkor kiszuszogja annyira hogy egy zsepivel ki tudom neki húzni. Az orrszívó rettenetes bőgéssel jár és ugyanennyire tisztítja ki úgyhogy azt szüneteltetjük. Ha az első adag oldat nem oldja fel csepegtetek bele még és általában az már elég ahhoz, hogy a zsepi csücskével meg tudjam húzni a trutyit és aztán kijön egyben
2020. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,elotte megy a sterimar,de magatol nem nagyon jon ki. Neha sikerul. Ragacsos :/
2020. márc. 11. 11:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Neki is ragacsos de a fent említett módszerrel ki lehet szedni.
2020. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekunk kell az orrszivo,csak nem tudom,lesz e baja az orrnyalkahartyanak. Nekem lathatoan megkonnyebbul,ha szivom,nem sir.
2020. márc. 11. 11:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, de furcsa, hogy ennyire tele van neki. Egyiknek sem kellett azívnom az első betegségig, ami jóval később jött el.
2020. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs tele,olyan 3-4 mm es darabka max ,furcsallom en is. De vhogy mindig felgyulik es elkezd rofogni,eldugitja az orrat,utana 1-2 napig megint jo.
2020. márc. 11. 11:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan sosem..

20 hónaposnak 2 esetben egyszer 3 napig, egyszer 2 napig

2 hetesnek pedig sosem

Kórházban cseppet kapott a dugulásra

Ennyi

2020. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

10 hónaposan vettem csak orrszívót mikor először tanyos lett.


De a környezetemben sem hallottam még senkitől ilyenről.

2020. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rakerdezek a haziorvosnal. Mikor kijott hozza 5 napos koraban,akkor is szorcsogott,az volt az elso h leszivta neki,es ugy hallgatott ra.
2020. márc. 11. 18:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia szerintem vigyétek el fülorrgégészhez. Az én kisfiam is szűkorrjárattal született sajnos őt egy hetesen meg műtötték :( szerintem egy kivizsgálást megér!
2020. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!