Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel most ok fel kúszó-mászó...

Mivel most ok fel kúszó-mászó baba mellett?

Figyelt kérdés
Nekem van két hosszú szőrű kutyám és egy jelenleg 6 hetes kisfiam. Így még egyelőre nem SOS a kérdés, de en a kutyák miatt hypo hívő vagyok. Feltételezem ez majd ha kúszik-mászik a kisfiam nem lesz jó opció. De muszáj valami ütősebbel felmosni a kutyák miatt (van kert, macskaszar a kertben, amit kiásnak a kutyák, a szokásos). Persze a kutyák lábat is mossuk mikor bejönnek, de ennek ellenére elég sok koszt behoznak a szőrükön is.
2020. márc. 13. 18:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

Kedves valasz: nyugodtan hipozz, de a a felmosas amugy is ugy szabalyos, hogy vegyszeres viz, utana sima tiszta vizes viz. Szoval hypo utan vozzel is felmosol, ugyjo lesz.


Bunko valaszom meg: nem engednem be a lakasomba a kint kovalygo ebeket. Szamomra gusztustalan, foleg, ha gyerek is van, a szor mindenutt.. Egy rovid szorut se voselnek el, nem hogy, amelyiknek a szore is ott van mindenutt 🤢

2020. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Mi úgy csináltuk, hogy míg az öcsém a kúszó-mászó korszakát élte, a nappaliba nem engedtük be a kutyát, csak az előszobába. Különben reménytelen lett volna a kutyaszőr-harc.
2020. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Induljunk ki abból, hogy nem zárom ki sehonnan a kutyákat. Teljes jogú családtagok. 🙂 Köszi első, akkor lehet a kedves válaszodat fogadom meg. A második meg szerintem teljesen rendben van. Ki így, ki úgy gondolja.
2020. márc. 13. 19:35
 4/21 anonim ***** válasza:
27%
Semmiképp se tehetné be nálam a lábát kutya abba a helyiségbe ahol a gyerek mászkál! Nem csak akkor, egyáltalán!
2020. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a teljesen irreleváns válaszod 4-es. Gondolom ettől függetlenül meg csak felmosol valamivel. Ha mondjuk értelmes választ szerettél volna adni, leírhatja volna, mivel.
2020. márc. 13. 19:36
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Én se engedem be. Vízzel mosok fel és ecettel fertőtlenítek esetleg azt öntsd a felmosovizbe.
2020. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Denk mit fertőtlenítő adalékos vízzel mosok fel(dm-es). Nákunk is teljes értékű családtag a kutya, eszemben sincs kizárni.
2020. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sima zöld Domestosos vízzel mosok fel.
2020. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
#5: Látom nem jött le. A lényeg: ahányszor bejön egy kutya kintről annyiszor kell kutyát-helyiséget takarítanod, ha kutya-gyerek osztozik a teren. Na én ezt nem csinálnám, ezért lenne az elkülönítés. De tessék: Hypo-Domestos-Flóraszept.
2020. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincsen különösebben erőteljes szennyes lerakódás a padlón, valójában indokolatlan erős vegyszerekkel terhelni lakásunk belső terét. Meleg vízzel a felmosás eltávolítja a legtöbb szennyeződést. Ha szeretném, hogy kellemes illat maradjon cseppentek illóolajat a felmosóvízbe, a levendula például rovarriasztó hatással is rendelkezik.

Ha fertőtleníteni is szeretnék, például a babaszobában, hatékony természetes megoldás, ha néhány csepp teafaolajat csepegtetek a felmosóvízbe. De előfordul, hogy a babaszobát Cleaneco Babyvel mosom fel.

Erősebb szennyeződések felmosásához használok ecetet. Az ecet a fényes padlólapon maradó cseppfoltok ellen is hatásos, segít hogy fényes és csillogó legyen a padló megint. Az élő baktérium készítményt tartalmazó tisztítószer is jó szolgálatot tesz felmosáskor.

A mosószóda univerzális tisztítószer. A szennyezett PVC- és linóleumpadlót vagy járólapot remekül tisztítja, ha egy liter meleg víz és egy evőkanál mosószóda keverékével mosok fel. Makacsabb szennyeződések esetében fel oldok mellé egy kis növényi szappant is a felmosó vízben! De ezzel a keverékkel a legmocskosabb tűzhelyeket, és a legzsírosabb csempét is tisztává tudom varázsolni.

2020. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!