Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál mindent megeszik,...

Másnál mindent megeszik, nálam miért nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6,5 hónapos kislányom(kezdettől tápszeres) jóformán újszülött korától azt csinálja, hogy ha anyukám vagy anyósom eteti, az utolsó cseppig megeszi a tápszert, nálam csak nagy duzzogva, 2 részletben.. most a hozzátáplálással vagyunk így, nekem a gyümölcsöket a banán kivételével nem nagyon hajlandó megenni, de ha anyukámék etetik almával, akkor megeszi..a főzelékekkel nincsen gond, de ez őszintén szólva bántja a lelkem, hogy másnál mindent megeszik, csak nálam nem...3 napja anyukámmal hagytam pár órára, adott neki almát, gond nélkül megette, és megkaptam anyukámtól, hogy miért mondom, hogy nem szereti mikor imádja! Oké, mondom akkor ma én is adok neki,hátha most jött el az ideje, hát nálam megint csak a fintorgás, száj összezár, nem kell..miért csinálja ezt, nem hiszem, hogy tudatos lenne, de tényleg szarul esik?! Másnak is csinálta ezt a babája?
2020. márc. 15. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ok nem hagyják rá, ha nem akar enni, te meg igen.
2020. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
VAGY másként készíted el, VAGY tetszik neki, hogy "könyörögsz", hogy egyen.
2020. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert tudja, hogy veled lehet szórakozni. Nem vagy elég határozott. Később ebből még lesznek gondok.
2020. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ugy latom itt nagyon elmentunk egymas mellett! Szo sincs rahagyasrol, konyorgesrol, es meg arrol sem, hogy egy 6 honapos gyereket ne tudnek kezelni, foleg, hogy mint irtam, amiota a korhazbol hazajottunk, ezt csinalja, marpedig azt nehezen tudom elkepzelni, hogy az 1 hetes gyerek megprobalna kijatszani! A nagyik semmi extrat nem tesznek annak erdekeben, hogy nekik megegyen mindent, szimplan ha ok etetik akar csak tapszerrel is, a lanyom egy huzatra szo nelkul benyomja a tapszert, mig ha en etetem, az utolso 50 ml-nel mar huzza el magat, es csak 2. nekifutasra hajlando megenni..
2020. márc. 15. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont ezt érzi meg a gyerek kezdetektől fogva, hogy valami nincs rendben. Igen, akár 1 hetes korától. Vizsgáld meg, mi az, ami bánt, ami miatt aggódsz.
2020. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyerek nálad érzi biztonságban magát. A nagyszülőknél nem. Azért fintorog neked mert tudja hogy te nem eteted meg azzal a szarral. Ők meg simán beletömik azt amennyit ennie kell, nálad meg annyit eszik amennyi jólesik neki.
2020. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!