Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vesemedence tágulat, fáj neki?

Vesemedence tágulat, fáj neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok 7 hós babámnak 3 hónapja vették észre. Mindkettő vesemedencén 6 mm tágulat. Előtte is voltunk pár uh, nem vehették észre , vagy ez bármikor kialakulhat? 2,5 hónapja voltunk vele Pesten, azt mondták menjünk március végén vissza kontrollra. Most a járvány miatt hívjuk a dokit menjünk e. A kérdésem, hogy ez fájhat nekik? Sokszor feszíti magát, nyüzög, hisztizik. Tegyük hozzá 2 hete bújik a foga,most 1 hete náthás. Nem tudom mitől ilyen mostanában :(
2020. márc. 15. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem fáj. Nekem olyan vesemedence tágulatom volt, hogy ki is vették az egyik vesém, mert már nem működött, de nem éreztem belőle semmit.

Amúgy 6 mm nem jelentős, simán elmúlhat.

2020. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez bármikor kialakulhat?
2020. márc. 15. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Elöször is nyugodj meg. A 6mm nem sok, bőven fel is szívodhat.

A fiamnál még magzati korban vették észre, 20 mm volt mikor született. Végeztek nála különböző vizsgálatokat, de szerencsére nincs nagy gond. Most lesz 3 éves májusban, fokozatosan megy neki összefele

Fájdalmat nem okoz, csak figyelni kell rá, hogy fel ne fázzon, ne legyen vesemedence gyulladása.

2020. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!