Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5napja kezdtük a hozzátáplàlás...

5napja kezdtük a hozzátáplàlást és már 60gramm gyümölcsöt megeszik a kisfiam. Utána még 60ml tápszert. Baj, hogy ilyen hamar ennyi gyümölcsöt eszik?

Figyelt kérdés
Most még csak egy fajtanal járunk. Így is ki lehet váltani egy étkezést?
2020. márc. 23. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A kérdéseddel fordulj a védőnőhöz. Itt úgyis mindenki mást fog mondani, megbízhatatlan forrásból. Ne bízd erre a babád hasát!
2020. márc. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A védőnő tényleg tud ebben segíteni,de mivel minden baba más így nem biztos, hogy a te babád az átlaghoz tartozik. Én 5,5hónaposan kezdtem a hozzá táplálást és az első 1 hétben már megevett 120 grammokat gyümölcsből. Sosem fájt a hasa,nem okozott neki székrekedést örömmel ette szóval annyit kapott amennyit kért. Azóta sem volt semmi étellel baja. Ha nincs gond a kakival meg nem fáj a hasa, akkor szerintem csináld úgy, ahogy jónak látod. Úgy is te ismered legjobban a jelzéseit.
2020. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idos?
2020. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy hetig tudtommal max 6-8 kanallal kellene kapnia egy alkalommal.
2020. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

5honapos egyébként.

2020. márc. 23. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!