Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki tv mellett altatta a...

Van aki tv mellett altatta a babáját?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Amíg kicsi volt altattam úgy. Már nem aludna el mert figyelné most 7 hos.
2020. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem mellette altatom,de szol.Ő nem alszik el zene vagy tv nélkül.Valami kell hogy szoljon.
2020. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha még nem tetted ezt, kérlek, ne is kezdd el! Nagyon nem tesz jót.
2020. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem akarod, hogy aludjon, akkor csináld nyugodtan.
2020. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Az idegrendszernek nem tesz jót. Ne szokasd rá. Kis dallam mehet míg el nem alszik,de utána kapccsold ki. Hosszú távon nem egészséges.
2020. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Míg pici volt ment a tv este míg szoptattam. Egyrészt a fény miatt, másrészt én néztem, hogy ne unatkozzak míg szopik. Általában Nat Geo Wild vagy Animal Planet ment. Sokszor aludt úgy el, hogy szólt (halkan) a tv, később kikapcsoltam. Nappal is tudott tv mellett aludni, olyan 7-8hónapos koráig, akkor már felkelt rá. Azóta nincs alvásidőben tv.
2020. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Főleg a harmadiknál rá voltunk kényszerülve, mivel csak a mi szobánkban fért el, nem sikerült költöznünk mire megszületett, úgyhogy másfél szobás lakásba vittük haza. A fél szobában voltak a tesók, a nagyban mi a kicsivel. 6 hónapos volt, mikor sikerült költüznünk, még kb. 2-3 hónap, mire a szobájuk annyira rendbe lett téve, hogy felköltöztethettük. Szóval úgy 8-9 hónapos koráig rendszeresen tv közelében aludt el.

A 3 gyerekem közül a legjobb alvó volt, 1 hetes korától végigaludta az éjszakákat. Ma is elég jó alvókája van (16 évesen).

2020. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pár hónapos korától mesére alszik el,ugyanis fürdés után mindig nagyon sírt végig míg törölközött és utánna is. Így mikor kivettük a kádból bekapcsoltuk a mese tv-t. Utánna míg megcsináltam a tápszert az apja engedte neki,etetés alatt kapcsoltam le és utánna aludt is. Ahogy átszokott a "normál "vacsira akkor ugye vacsi után volt fürdés akkor pedig úgy alakult hogy fürdés után mese és mikor láttam hogy álmosodik lekapcsoltam a tv-t és aludt is. Most másfél éves. DE nem ajánlom a tv-t,nem tesz jót a kicsi idegrendszeri fejlődésének meg amúgy sem . Sajnos mi erre szoktattuk azért is mert én ennek túl későn olvastam utánna meg mert az apja egy igazi kocka ( rengeteg vitánk van a kicsi tévéztetéséből) és nem akar engedi az esti szokások átalakításán
2020. márc. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!