Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposan van esély kiságyb...

11 hónaposan van esély kiságyba szoktatni, ha eddig köztünk aludt?

Figyelt kérdés
Mennyire válik be az, ha hagyom sírni? Mert mindig ezt mondja anyós, hogy majd megnyugtatja magát!
2020. márc. 24. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van, gondolod 18 éves koráig köztetek alszik?!

Leülsz mellé, fogod a kezét, olvasol neki stb. Nap közben a kiságyban aludt?

2020. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Van esély, és ha nagyon sír, akkor olvass neki mesét. Ha végképp nem megy, akkor lehet álomba sírja magát- Pár napig kemény lesz, de muszáj hozzászoktatni, hogy külön aludjon. Vagy még általános iskolás korában is köztetek alszik majd. Egyik rokonom fia 12 éves, és még mindig a szülők között alszik.
2020. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Ez a hagyom sírni dolog. Áhh komolyan a gyerek sír, te meg hallgatod? Hív, mert megszokta, hogy ott vagy neki amikor kell, és akkor egyszer csak puff mostmá' aludjá' egyedül gyerek mert nagy vagy.

Szegény. Na ezt légyszi ne.

Tedd a kiságyba, mesélj, énekelj, mond el, hogy itt is lehet aludni. Lehet hetekig kell próbálni, mert nyilván ez új szitu neki. De az, hogy ott hagyod egyik napról a másikra a kiságyban ő meg kifárad abban hogy sír, mert hív, hogy menjél mert fél és ott hagytad. Na ezt ne.

2020. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Úgy nem is akartam, hogy belerakom a kiságyba és elmegyek! Rosszul fogalmaztam!
2020. márc. 24. 23:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Két évesen kapott nagy ifjúsági ágyat hercegnős ágyneművel, mert ő már nagylány. Saját maga mászott be az ágyába és azóta nem alszik velünk. Annyira egyszerű volt, hogy fogtam a fejem, miért nem csináltam előbb.
2020. márc. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! 2 napja altatom a kiságyban, de már most javulás van! Nem azt mondom, hogy könnyű, de ma már 1 óra helyett csak 40 percet hisztizett! Eddig éjszaka 4-5x kelt, most meg 3/4 kilenckor elaludt és 3/4 4-kor kelt fel először! Nem akarom elkiabálni!
2020. márc. 26. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!