Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tortent miert borul ki a...

Mi tortent miert borul ki a pelenkazasnal?

Figyelt kérdés

8,5 hos kisfiam van es ujabban minden pelenkazas egy horror el akar fordulni, szokni, osszeszoritjaba labat es persze mindig nagy siras a vege... ezt kb azota csinalja h megtanult kuszni(1honapja)

Forganal volt egy ilyen idoszk amikor megtanilta mindig elforgott egybol. De aztan abbahagyta meg akkor nem is sirt egyszeruen csak elfordult

Nem erte semmi kellemetlenseg pelusozasnal nem ertem mi ez

Mostanaban annyira kezelhetetlen amugyis

Olyan hisztiket levagvh eszmeletlen, vagy szeretnek vele valamit csinalni, oltoztetni vagy szimplan leteszem az olemben hat azt a vergodest.... nem is ertem mi van vele kezdek aggodni

Eleg vad hangulatingadozasai is vanna, egyik percben meg eszi a gyumolcsot joizuen a kovetkezo pillanatban meg kifeszul es ordit

Nem ertem

Ez valami eletkori sajatossag vagy mi?



2020. márc. 25. 07:06
 1/6 anonim válasza:
az én kislányom 18 hónapos , de ő is szokta csinálni. sokkal kényelmesebb neki pelus nélkül , gyakran leszoktam venni h szabadabb legyen.
2020. márc. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Korlátozod, pedig ő nem ér rá, annyi dolga lenne:) Ez ilyen, szinte minden baba csinálja. Vagy birkóztok tovább pár hónapig, hogy megneveld, vagy a kezébe adsz valami érdekeset, újat (előbb-utóbb sajnos kifogysz), vagy megtanulod majd "röptében" pelenkázni, amíg ő vígan pakol tovább.
2020. márc. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gyerekek többsege utálja a pelenkazast, az öltözést, vagy a sokaig tartó etetést. Menne felfedezni, te meg korlátozod. Én sokszor állva pelenkázom a kisebbet, és engedem, hogy adagolja a popsitörlőt, de ha meglatja a ruhát a kezemben, vagy meghallja az öltözés szot elszalad.
2020. márc. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Életkori sajátosság. Nálunk amikor elkezdett forogni kB 4,5 hónapos kortól, kezdődött. De akkor még le tudtam foglalni, ha a kezébe adtam valamit. Mióta mászik, egy horror minden pelenkázás és öltözés. Most 8 hónapos. Apa már neki se mer kezdeni, nem mer bírkózni vele. Esetleg a pelust rávarázsolja, de a nacihoz már én kellek. A végére valaki mindig kiborul. Alig várom a jobb időt, hogy ne kelljen ennyi ruha
2020. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugyanez van nalunk is mint nalatok utolso. Ugyh akkor megnyugodtam😃
2020. márc. 25. 09:21
 6/6 Reni 28 ***** válasza:
Nálunk 1 évesen kezdte ezt, úgy felhergelte magát, hogy a végén már remegett. Az volt a baj hogy nem nyújtotta ki a lábát, és így nem bírtam ráadni a pelenkát. Ekkor váltottunk bugyipelusra, egyszerűbb volt, szerencsére ez csak egy hónapig tartott, és vissza tudtunk állni a sima pelenkára
2020. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!