Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes babánál, hogy veszem...

3hetes babánál, hogy veszem észre ha lázas? Nem folyik az orra de mikor belenézek a nózijába látom, h. váladék van bennt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kap levegőt szépen szopizik de hallom ahogy veszi az orrán a levegőt.Első baba és tapasztalatlan vagyok ,és marhára aggódós.Köszönöm a segitséget!
2020. márc. 25. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl száraz a levegő a lakásban? Lehet csak kiszáradt az orrnyálkahártyája. Amúgy meg azt kézzel is érzed, ha meleg. Olyankor megméred a lázát.
2020. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Lázmérő????
2020. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosunk azt mondta ha nem zavarja evésben,alvásban,akkor normális a váladék mennyisege.
2020. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Mérd meg a lázát!! Hát hogy vennéd észre másképp!? Lázat kell mérni!

Azért ne legyünk már ennyire életképtelenek!

2020. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Hallod ahogy veszi a levegőt? Kész mázli, még jó hogy veszi.


Esetleg ha elővennéd a lázmérőt.

2020. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Bizony isten nem értem mi köze van a láznak az orrfolyáshoz. Az én kiafiam többször is volt 39 fokos lázzal úgy, hogy egy csepp váladék sem volt az orrában. Viszont lehetett érezni a testén hogy forró. Nem csak az arcát kell megnezni, kezét lábát, olyankor ha lázas az egész teste forró. És persze LÁZMÉRŐ.
2020. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden okosnak.Két külön dolog a láz és az orr váladék nem függ össze ne izgulj.Amúgy mit is vártam,hogy itt normális választ kapok,ide nem olyan emberek válaszolnak akik segíteni akarnak.De azért köszi!Szép napot!
2020. márc. 25. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a számat szoktam a homlokához érinteni. És ha forrónak érzem akkor lázmérőt kap a popsijába. :)

Amúgy nem biztos, h váladék, lehet h a tejet "túrja" fel az orrába. :)

2020. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszönöm szépen a válaszod!
2020. márc. 26. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!