Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1h. Babának mit ajánlanátok...

Emese65 kérdése:

1h. Babának mit ajánlanátok melegkiütésre? Egyre több pötty van az arcán és a fejbőrén.

Figyelt kérdés
A szobába nappal és este is 21-22C° van és egy bady meg egy rugi van rajta. Éjszakára egy vékonyabb pléddel beszoktam takarni

2020. márc. 25. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy tejkiütés?


Melegkiütés nem csak a fejen jelentkezik..



A ruha mennyisége pedig megfelelő..

2020. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 20 fok böven elég lenne, akkor nem izzad le. Másrészt szellöztess naponta többször alaposan, az is segít.

Meg nem todm, hol fekszik - kiságy, bölcsö stb - de ott is mérd meg a höfokot, mert sokszor ott beszorul a meleg, föleg, ha körben zárt a fekhelye.

2020. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Más testrészén nincsen. Az arcán a fejbőrén és a tarkójánál jelenték meg piros pöttyök aminek a közepe fehér hasonlít a pattanásra,Vasárnap vettük észre és azóta több van de valamelyik másnapra meg elmúlik. A védőnőnő szerint a női hormonok okozzák és azt mondta ne aggódjak.De nem tudom.
2020. márc. 25. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig amit leírtál az pontosan tejkiütés
2020. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján ez tejkiütés inkább. Semmi teendő velük, magától elmúlnak 1-2 hét alatt.
2020. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Nekem ugyanerre ma mondta az orvos, hogy az izzadástól van. De én tudom miért, mert néha a mellkasomon alszik, és úgy összeizzadunk, mint a fene.
2020. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tejkiutes!!!! Nálunk is ilyen volt.


Ne egyél igyál tejes dolgokat!!!!


(Én csak ritkán "bűnöztem") joghurt, kakaó vagy tej.


Néha mikor már nehezen bírom, akkor megiszok egy pohár tejet, vagy joghurtot. De ritkán. Mióta alig, vagy is csak nagyon ritkán fogyasztok tejterméket, azóta gyönyörű a babám bőre

2020. márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt,én sem tudtam hogy melegkiütés vagy tejkiütés,hagytam nem csináltam semmit pár hét alatt elmúlt( állítólag erős volt a tejem)
2020. márc. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!