Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet tenni valamit azzal...

Lehet tenni valamit azzal hogy eszméletlenül anyás? Vagy csak az idő segít?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék, imádom a gyerekem. De ez már nagyon sok. Konkrétan 5 percre nem tudok nélküle lenni. Hiába van itthon az apja, mosdóba orvítva szalad utánam. Olyan nincs hogy az apjával kimenjen az udvarra, itt áll és ordít amíg nem megyek ki én is. Míg mosogatok (eddig adtam edényt neki és kivittem a kiskonyhát eljátszott) most a nadrágom rángatja hogy vegyem fel. És ez egész nap, bármit csinálok! Ha játszik elég mellette ülnöm, de fel már ne keljek tenni a tűzre mert mindjárt ordít. Ez megy több mint egy hónapja :(

Másfél éves.


2020. márc. 26. 17:00
 1/5 Reni 28 ***** válasza:
Nálunk sajnos mindig ilyen volt, nagyon anyás, de érdekes módon ha nem vagyok ott, akkor elvan. Máskülönben jön az ölembe, játszani én játszok helyette, ha főzök mosogatok stb, jön és rángatja a nadrágom. 20 hónapos
2020. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. Az enyém 20 hónapos és dettó. Én is írhattam volna. Nálunk az vált be, hogy a dolgomat akkor csinálom, amikor alszik, egyébként vele foglalkozom, igy még a nagyobb hisztik is elkerülhetők.
2020. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bakker.Az jó ötlet lenne hogy akkor csinálom amikor alszik, a baj csak az hogy elég sűrűn nem alszik már délután. Na akkor meg pláne semmit nem birok, hisztisebb is. Este pedig későn alszik el (mármint ha alszik délután), reggel pedig ő az ébresztő tehát esélytelen.
2020. márc. 26. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 13 hónapos. Semmit nem lehet csinálni tőle. Ha mosogatok tépkedi a nadrágom, csimpaszkodik a lábamba. Ugyanez a főzéseknél. Ha leülök vele játszani, ideig óráig elvan, aztán jön az ölembe. Amíg a naggyal tanulunk, a kicsi tuti akkor csinálja a hisztit, már megfigyeltem. Ha felveszem, megnyugszik. Viszont érdekes, mert az apjával (is) simán el van, akkor tudom csinálni a dolgomat nyugiba legalább. De reggeltől késő délutánig, amíg egyedül vagyok a két gyerekkel, káosz.
2020. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonym34 ***** válasza:
A lanyom 14 honapos ö nagyon apás 😅😅 szegeny nem tudd wc-re se menni mert kaparja az ajtot es üvölt😂 meg allandoan sir ha kimegy .. ha en valahova elmegyek egyaltalan nem erdekli..🙁kicsit bant hogy nem anyas😅
2020. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!