Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is sokkal aranyosa...

Szerintetek is sokkal aranyosabban, csinosabban mutatott a 80-as évek végén,90-es évek elején a pelenkabetétes, megkötős, pelenkavédős Liberó a gyerekeken, mint a mai pelusok?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Anno a húgom ilyet hordott, manapság is mosolygunk a fotón, amin a kis masnis pelusos Dóra guggol '90-ben. :)
2020. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

De a mai mosható jobban mutat.

2020. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ezt akartam irni hogy az eldobhatónál aranyosabb volt de a mai moshatónál nem volt csinosabb!!
2020. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ari volt. Utána sokáig megvolt itthon egy régi Liberó betét csomag, abba raktunk el rongyokat a szekrénybe, a zacskón is egy aranyos szőke, copfos kislány rajza volt aki guggol, mint az első hozzászóló Dórája :)
2020. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
És az ari szőke kislány guggolás közben épp pukizik meg tojik a pellába XD
2020. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Cuki volt, de a mai mosipelusok tényleg cukibbak. Kár, hogy nincs hozzá türelmem.
2020. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Igen a mostani mosik a legcsinibbek. És 6 egyáltalán nem nagy ördöngösség. Csak elindulni nehéz. Ha egyszer elhatározod magad, már megy mint a karikacsapás.

Bevallom őszintén az én babám éjszakára még dobósat kap. Mióta mosit használok, azóta érzem mennyire büdös a dobós.

2020. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7, moshatót használok, jó a szaglásom, de továbbra se értem ezt az eldobható büdös dolgot 😂

Pontosabban a jó eldobható nem büdös, pl: liberónak csak simán pisiszaga van, ugyanúgy mint a moshatónak.

A pampers már valóban büdös, de pont azért soha nem is használtam, mert tele van felesleges cuccal

2020. márc. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Megkötős pelenkavédő most is létezik gyerek-és felnőtt méretben is.

A gyerekterméknek Baby Bruin a neve mostanság.

A felnőtt méretet onnan tudom, hogy nekem is itthon jópár darab.

2020. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
* a „van" szót kihagytam, 9es voltam 🙂
2020. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!