Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel vagy hogy takarjam be 4...

Mivel vagy hogy takarjam be 4 hós babámat, mert állandóan a fejére húz mindent? Mi lesz télen, hogy takarjam be? Adjatok légyszi tippeket.

Figyelt kérdés
A kikötés kilőve,mert a kiságynak csak az egyik oldala rácsos.Mármint a takaró kikötése.
2010. júl. 26. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hálózsák?

Egy elöl cipzáros hálózsákba könnyű betenni, kivenni, és azt biztos nem húzza a fejecskéjére.

Nyáron egy vékonyat, télen egy vastagot.

2010. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

amerikában úgy oldják meg a takarót hogy nagyobb takarót vesznek és betürik három oldalt és bebújnak alá ... talán egy próbát megér. igy nem tudja magára húzni mert be van türve és nem tudja kihúzni


hálózsák



öltöztesd fel inkább és nem kell vastag takaró


ha nagyobb lesz majd elmúlik ez a kuckós szokása

2010. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van , én már próbáltam a nagyobb takarót betűrni, semmit nem ér, addig emelgeti a lábát míg ki nem jön a takaró és akkor lerúgja. A hálózsák bejött , nyárra van egy ujjatlan lehelet vékony pamut, télre pedig már vettem egy jó vastag puha hálózsákot.
2010. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Babám nem tud takaró nélkül aludni, és eleinte ő is a fejére húzta, így "kuckolódott". Próbáltam csak hálózsákban altatni, de nem ment. A takarója könnyű vatelines takaró, nem simul rá, és ma már csak a csücskével cirógatja magát, illetve átöleli, és max az álláig húzza. Egy időben jó szolgálatot tett a textilpelus, és azzal simogatta az arcát, de sajna nem sokáig. Barátnőméknél a mai napig ez jön be. Most készítettem neki egy vékony vatelines pihepiha párnát (60X40 cm), amit gyűrögethet, szereti is.
2010. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is a hálózsák vált be, 1 hónapos korától másfél éves koráig abban aludt, még járni is tudott benne. Nélküle nem is tudott elaludni. Beteg lett, akkor tépte le magától, így tudtuk elhagyni. Nyárra béleletlen ujjatlant használtam, télen béleltet, de nekünk az is ujjatlan volt, amúgy is volt rajta hosszú ujjú rugi meg body is.
2010. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!