Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bugyipelenka vagy inkább...

Bugyipelenka vagy inkább nadrágpelenka?

Figyelt kérdés
Ha egy árban van, melyiket vennéd inkább?
2020. márc. 28. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha egy árban lenne, akkor a 1,5 évesemnek nyárra biztosan de talàn ár most is bugyipelust vennék. Sőt,talán így is azt veszek nyárra így is.


Kicsinek viszont jobb a nadrágpelenka.. akkor is ha nem akarod teljesen levetkőztetni....

2020. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Akkor is nadrágpelenka, mert még nem jár. Utána van igazán értelme a bugyipelenkának, amikor már állva is rá tudod húzni.

Szerintem.

Plusz a bugyipelenka hajlamos lecsúszni, ha megtelik. A nadrágpelenkát jobban lehet rögzíteni.

Legalábbis a nagyobb gyerekemmel ezt tapasztaltam. Nedszívás miatt kellett a nagyobb, de derékban nem volt tökéletes.

2020. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nadrágpelenka jobb, a bugyipelenka hamar megtelik, én kb. 1 éves korában vettem, mert akkor nem volt hajlandó lefeküdni, most már meg lehet vele beszélni, két és fél éves.
2020. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Reni 28 ***** válasza:
65%
Én jobban szeretem a nadrágpelenkát, 1 évesen használtuk 1 hónapot, mert nem volt hajlandó kinyújtani a lábát a pelenkázón
2020. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Bőven elmúlt másfél éves a fiam mikor bugyipelust kezdtünk használni nyáron és csak azért mert a kánikulában mikor egy szál pelusban szaladgált a nadrágpelenkát folyton leszaggatta magáról, a bugyipelus meg fennmaradt. Éjjelre akkor is simát használtunk.
2020. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

9 hónapos a babám, és már legalább 2 hónapja mindkettő van itthon. A pelenkázón van,hogy egy pillanatra sem képes nyugton maradni, így azt adom rá amelyik éppen könnyebb.

Éjjelre mindig nadrág pelust kap.

2020. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Még nem volt 1 éves a lányom mikor bugyipelusra váltottunk.

Mivel nagyon pocakos baba volt így a tépőzára mindig a pocak alá csúszott,ezáltal lógott,nem volt tartása. A pampers nagyon jó bugyipelus. Szuperül illeszkedik az azóta is pocakmanó lányomra.

És nem csúszik le ha megtelik--egy korábbi válaszolónak !

A mall.hun szinte mindig van Akcióban,onnan szoktam rendelni.

2020. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"És nem csúszik le ha megtelik--egy korábbi válaszolónak !"


Nektek nem csúszik le. ;) Többek közt azt is próbáltuk. A kisebb átázott, mert nem bírt eleget, eggyel nagyobb lecsúszott.

Tény: sose volt különösebben pocakos.

2020. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én most bugyi pelust vettem a fél éveseknek de még van nadrágpelenka is. Egyszerűen nem bír megmaradni pelenkázás közben így hát majd azt fogom kipróbálni. Bár estére lehet jobb ha marad a nadrág 🤔
2020. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan az enyémek már nem pelenkások, de nyáron mindig bugyipelenkát vettem. A többi évszakban nadrágpelenkát, hogy ne kelljen a nadrágot teljesen levenni majd visszaadni egy pelenkacsere miatt.
2020. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!