Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti egész nap szórakoztatjátok...

Ti egész nap szórakoztatjátok 1 év körüli babátok, vagy hagyjátok magában játszani?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok válaszoljanak, akiknek a gyereke már csak egyszer alszik nappal.
2020. márc. 30. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Hagyni KELL magában játszani, mert csak így tanulja meg elfoglalni magát, emellett ha egész nap szórakoztatod, akkor túlterheled az idegrendszerét is.
2020. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
A testvérei szórakoztatják egész nap. 😄 Igyekszem sokat leülni hozzájuk, de a nap nagy részében együtt játszanak.
2020. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Oké. Akkor akinek 1 gyereke van vagy emlékszik még, hogy az elsőnél hogyan csinálta.
2020. márc. 30. 09:50
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem erre nem volt és nem is lesz se időm, se energiám. Neki is megvan a maga élete, 1 évesen is, és nekem is. Nem arról szól hogy 24 órában szórakoztassam. 1-2 óra játék igen. A többiben maga találja fel magát.
2020. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szórakoztattam egész nap! Pont az volt az a kor, amikor nagyon jól elvolt egyedül. Órákig elmatatott egy dologgal. Simán megfőztem mellette, vagy csináltam a házimunkát. Persze körülöttem volt állandóan, de nem igényelte, hogy szórakoztassam.
2020. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szórakoztattam állandóan. Egy színes zsebkendővel is eljátszott egy órát 😁
2020. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerek: jól elpakolgatott egyedül egyévesen, de azt nem engedte, hogy kimenjek a szobából. Ott kellett lenni a közvetlen közelében.

Második most egyéves, még inkább elvan, bezzeg a 4 éves...

2020. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szórakoztattam egyik gyerekemet sem. Hagytam őket egyedül játszani. Csak délután vacsi előtt volt közös játszás.
2020. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Akik válaszoltak!

Nektek mindig is eljátszottak magában a gyerekeitek? Nekem 10 hónapos a lányom és egyszerűen mindig ott kell lennem és szórakoztatnom, mert különben sír, hisztizik.

Én nem tudok mellette főzni sem, mert végig tépi a nadrágomat és sír.

Mióta megszületett ilyen, sőt míg kisebb volt sokkal rosszabb volt. Sosem volt el csak úgy magában, hogy tárgyakat, dolgokat nézegetett.

2020. márc. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A lányomat szórakoztatni kellett egész nap, de ez a mai napig így van, pedig már 5 éves. Nem tud vagy nem szeret egyedül játszani. A fiam 16 hónapos, ő simán eljátszik magában.
2020. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!