Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak higy elfogadja...

Mit csinaljak higy elfogadja a cumisüveget?

Figyelt kérdés
Kisbabam 4 honapos, anyatejes baba,viszont ha lezajlik ez a virus, nem szeretnem tovabb szoptatni. Csak sajna nem fogadja el a cumisuveget(probaltam mar lefejt tejet adni), egyfolytaban oklemdezik tole, mam anti colic, lansinoh, es avent cumisuveggel is probalkoztunk. A kerdesem az lenne, hogy hogy "szoktassam" majd ra a cumisuvegre? Vagy ha valaki volt ilyen helyzezben, nala hogy tortent ez? Köszi

2020. márc. 31. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha mindenképp le akarod szoktatni,de nem fogadja el,akkor csak úgy,hogy nuku cici,és ha sír is,majd ha éhes lesz,kénytelen lesz elfogadni. De ez nagyon drasztikusnak hangzik.

Nekem az új tápszert nem akarta elfogadni,mert keserűbb volt,de muszaj volt átállni,mert tejallergiás lett. És sajnos úgy szokott rá, hogy sírt,sírt,de éhes volt,hát megette.De nekem nem volt választásom.Egyébkent pont most szoptatnàm,sőt... utána is

2020. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Medela Calma cumisüvegét próbàld meg esetleg. Elég húzós az àra mondjuk. De hàtha abból sikerül.

(Ha jól tudom ez a cumisüveg anyatejhez van.)

2020. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz tovább egy fajta cumival.. és biztos hogy jó a mérete ? Nekünk a Tommee tippe volt az első azt is elfogadta cici után, aztán mikor váltottunk mam Anti Colic ra akkor kellett pár nap h elfogadja. De ő nem öklendezett csak fintorogott meg kilökte vagy sírt.
2020. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is tommiee tippit használunk a babámmal.

Ő lefejt tejet kap belőle.


Esetleg vegyél 1-eset,vagyis kis lyukút.

Lehet hozzá van szokva h nem ömlik a szájába a tej, így ezt ugyanúgy kell szívnia.


7,5 hós lányomnak is 1es van még, lehet látni, hogy ugyanazzal a technikával cumizik belőle, mint a mellből

2020. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!