Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveg fogantyú mindenképp...

Cumisüveg fogantyú mindenképp hasznos és szükséges? (Ikreim anélkül fogják és isszák a tejet, teát, de védőnő mondta, hogy azért jó lenne, ha lenne. ) Vagy a későbbiekben hasznos lehet?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 1. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell. Fölösleges. És az itató pohár, baba sportkulacs még társaik is. Én ha lesz még gyerekem ezt mind kihagyom. Nagyon korán meg tudnak tanulni szívószállal inni pohárból. Aztán csak ha elmentek otthonról akkorra kell valami cseppmentes.
2020. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök fölösleges. Sőt, nekünk cumisüvegünk se volt soha. Fiam azt se tudta, mire való, amikor meglátta egy ismerős babájának az üvegét.

Hamar megtanult sima pohárból inni, a kezdetektől abból itattam, amikor elkezdtük a hozzátáplálást.

2020. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És miért lenne jó ha lenne? Erre nem válaszolt?

Felesleges. Nekünk járt az egyikhez, juszt se ott fogta.

2020. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak anno fogantyúsat vettünk, a fiamnak fogantyú nélkülit.Mindkettő megtanult pohárból inni később. Nem láttam a kettő közt különbséget.
2020. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha anélkül is tudja inni akkor nem kell azért kelleme hogy könnyebb legyen nekik fogni de ha tudják anélkül akkor nem lényeg hogy legyen.
2020. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok:) Hát, nem kérdeztem a miértet, afelett már átsiklottunk. De ha anélkül is jó, akkor nem bonyolítom az életünket, a cumisüveg is olyan típus, amihez nem gyártanak fogantyút. Nekem csak annyi jutott eszembe, hogy esetleg ügyesebben fogják majd a kanalat, vagy valami hasonló előnye lehet, amibe most még nem látok bele.
2020. ápr. 1. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aventhez gyártanak, meg is vettem, teljesen felesleges, a lányom sose ott fogta, le is szedtem.
2020. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Első gyermekemnek sok féle poharat/üveget vettünk. Leginkább a babakocsizáshoz.

Második gyermekemnek már semmit nem vettem. Szerintem felesleges. 😅

2020. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!