Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert kel enni ejszaka?

Miert kel enni ejszaka?

Figyelt kérdés
Kislanyom 5 honapos mult. 1 honapos kora ota nem eszik ejjel (tapszeres). Mostanaban megis megebred ejszaka es nem lehet visszaaltatni csak tapszerrel. Mielott felkel nyugtalanul mocorog esnyig kb 1 oran keresztul. Eddig ataludta az ejszakat. Volt, hogy mocorgott es nyogott almaban egy ideig de eddig nem kelt fel.
2020. ápr. 2. 05:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert éhes. Lehet növekedési ugrás is.
2020. ápr. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem eszik kevesebbet nappal? Nekem akkor kezdett el ejszaka ujra enni.
2020. ápr. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Probald meg h vizet adsz neki. Most kell kitartanod kulonben ra fog szokni az ejszaka evesre. Legalabbis nalunk igy volt a kicsivel. A nagynak mar csak vizet adtam es 1 het alatt leszokott rola es ujra aludt ejjel. Kitartas
2020. ápr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt 5,5 hós korától 7,5 hós.

Ébredt, valamint 1 - 1,5 órát fenn volt.

Ma van az első éjszaka hogy nem kel.


Bár ő anyatejes,de ami szerintem nálunk ok lehetett: kijott 2 foga, elkezdett kúszni, nappal alig akar szopizni, hozzátáplálás miatt megváltozott pocak

2020. ápr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sosem volt egy nagy evo. Reggel megeszik 150ml tapszert aztan 4 ora mulva gyumi. Van hogy megeszik egy uveggel de van, hogy csak a felet. Ha megeszik egy uveggel akkor csak 3-4 ora mulva eszik kb 120 ml tapszert, ha csak a felet eszi meg akkor kb 2 ora mulva eszik meg 90-120 ml-t. Aztan uzsira neha adok neki tejpepet, de abbol nem eszik sokat igy szinten eszik tapot de itt megint valtozo a mennyiseg. Max 120 ml. Este pedig lefekves elott eszik 120-150 ml-t de a 150 nagyon ritka. Viszont tegnap este megette megis felkelt. Probaltam neki ejjel vizet adni, ivott is de ugyanugy nyuglodott. En sem szeretnem raszoktatni az ejszakai evesre :/ egyebkent 2 napja is felkelt ejjel es akkor is probaltam neki tapszert adni de akkor nem kerte, kikopte. A fogara gyanakodtam enis de hiaba kenem be ugyanugy nyuglodik. Plusz nappal sosem nyugos, igy nem hiszem, hogy csak ejjel fajna a foga. Novekedesi ugras...hallottam rola de oszinten szerintem az en lanyomnak sosem volt 😀
2020. ápr. 2. 08:46
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk tegnap meg ennel is kevesebbet evett, a delutani tapszer kimaradt, nem kert egy kortyot se :/
2020. ápr. 2. 08:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nappal már nem esznek eleget, mert jobban leköti őket a világ. Éjjel pótolják.
2020. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor kezdtem el a hozzá táplálást védőnő tanácsára nekem is mindig végig aludta az éjszakát aztán egyszercsak már nem felkelt mert éhes volt kevés volt beki a tej így esti vacsira vagy almát turmixoltam vagy 4-5 hós kortól való bébi ételt kapott megette aztán büfiztetés fürdés és utána még szopizott úgy aludt el azóta megint végig alussza az éjszakát.
2020. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mar mi is hozztaplalunk. Igaz este o mar csak tapot kap de megprobalok neki adna este lefekves elott 1 oraval gyumit es lefekveskor tapszert. Bar ahogy ismerem akkor meg alig eszik majd tapszert es akkor meg azert kel majd fel ejszaka 😅. Tenyleg nem nagy evo :/
2020. ápr. 2. 12:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak szomjas?
2020. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!