Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas gyereke is meg van bolondu...

Mas gyereke is meg van bolondulva most?

Figyelt kérdés
9 honapos es eddig egy tunderi kislany volt, de tegnap ota mint akibe az ordog bujt. Visit ha nem adok oda neki vmit pl a telefonomat (?!?!?! Sose adtam neki oda nem ertem ez most miert viseli meg) konkretan ramuvolt, vagyha leteszem az olembol duhrohamot kap. Egesz nap csak nyuglodik ha a kezebe adok egy jatekot elhajitja es sir. Vmi font van vagy bteg lesz vagy? Vagy szepa?? Segitseg nem ismerek a gyerekemre😂

2020. ápr. 2. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Az miattad és a férjed meg a többi családtagod miatt van. (És a tágabb környezet miatt) A gyerek, mint a száraz szivacs a vizet, úgy szívja fel a közvetlen környezete - és a tágabb környezete - ingereit, érzéseit.


Ezért szájalok itt már ezer éve: nem az a fontos, hogy aranyban ússzon a gyereked és hatemeletes házat építs neki, hane az, hogy az alapoknál (csecsemőkor, kisgyerekkor) BETONBIZTOS érzelmi támaszt kapján. Arra lehet építeni egy egész életet.


Először TE nyugodj le: pl. menj el futni, vagy csak két kört mászkálni az utcán, parkban - nem tilos, tartsd a távolságot -, és láss csodát: a gyerek is nyugodtabb lesz.

2020. ápr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lassan kezdi felismerni, hogy irányíthatja a környezetét, befolyással lehet a viselkedével a világra, ami körülveszi. Most kell megfogni, most kell nem elkényeztetni és nen odaadni mindent amit akar.
2020. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha hisztizik hagyd egyedül és ne törődj vele.. Ha látja, hogy nem ér el vele semmit, akkor majd abbahagyja. Ha most nem "fogod" meg, akkor még rosszabb lesz.
2020. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ertem koszonom.

Az elso kommentet nem ertem, nem tudom neked mibol jon le h ingerultek vagyunk vagy ilyesmi. Elegge nyuguodtak vagyunk pont most higy hatmasban itthon vagyunk mar harom hete :) sztem ennel feszkomentesebb nem lehetne per pillanat semmi a szamunkra

Futni meg minden nap reggel 8kor jarok 7 kilometert😜 de azert koszi

2020. ápr. 2. 08:43
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Az enyém is csinált ilyeneket, pár nap alatt elmúlt mindig, kiváncsi rá, hogy mi történik ha túlmegy a kis határain, normális dolog, ő még nem tudja kezelni az indulatait, csak hisztizni tud, el kell viselni, mást nem tudsz vele csinálni.
2020. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyszerűen csak arrol van szó,hogy ilyen napjai vannak.Esetleg a foga nem jön?Az én lányom 4 honapos és rá esténként jön rá valami.Sehogy nem jó neki.Megnyugodni csak akkor szokott mikor fürdetjuk.Beletesszük a vízbe és mint akit elvágtak.
2020. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!