Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki szülés...

Van itt olyan, aki szülés után “rögtön” belevágott a kistesó projektbe?

Figyelt kérdés
Hamar összejött? Nem bántátok meg a kis korkülönbséget?
2020. ápr. 2. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi hamar belevágtunk, de szomorú dolog miatt. 6 hónapja szültem, de babát nem hoztunk haza 🖤(ha érted mire gondolok). Most 7 hetes terhes vagyok.
2020. ápr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok a picihez! Kitartás!
2020. ápr. 2. 08:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöméknek nincs egész 12 hónap a gyerekek között.
2020. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Tesóm gyerekei között is 11 hónap van, de nem akartak ilyen hamar másodikat, csak besikerült. Szegény tesóm majdnem két évig terhes volt egyfolytában, nagyon megszenvedett vele, mert nagyra nőtt és nehezen mozgott már. Utána meg ugye teljesen egyedül otthon a két kicsivel, mert a férje kamionozott akkoriban, szóval teljesen kipurcant. De ennek már harminc éve, szóval túl van rajta.
2020. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
4 hónapos volt a nagy, amikor eldöntöttük, hogy jöhet a tesó. Jött. 😊
2020. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
4 hónapos volt a nagy, amikor eldöntöttük, hogy jöhet a tesó. Jött. 😊 Nem hogy nem bántuk meg, de még 2x leutánoztuk magunkat, annyira bejött ez a pici korkülönbség. Nekem nehezebb lett volna egyikkel tanulni, másikat az oviba vinni, harmadikkal otthon lenni, mint így, hogy szinte egy korosztály. 5 év alatt születtek 4-en.
2020. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátainknak évek alatt jött össze az első, ők kb azonnal belevágtak, végül azt hiszem 2 év lesza tesók közt.
2020. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Sógornőmék azonnal belevágtak, de csak 2 évvel később jött. Ők még ennél is kisebb korkülönbséget szerettek volna. De nem bánták meg egyáltalán, sőt, 2 gyereket terveztek, de úgy bejött a családi élet, hogy aztán vállaltak harmadikat is :)
2020. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk 1 ev alatt jott ossze az első gyerek, de kicsi korkulonbseget szerettunk volna(a kicsit ugy ertem nagyon max 2 ev)ugyhigy ezen alapulva mi rogton el kezdtünk probalkozni, es hat o meg elsore osszejott. 11 es fel honap van köztük. Aztan a 3. gyerkőc 13 hónap mulva szuletett, ugyhogy a 2. gyerek szuletese utan sem vártunk sokat.
2020. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Jaj veletlen elküldtem. Szóval 7 hetes a legkisebbunk, készülünk a 4.babara, remelhetoleg nem kell sokat varni ra sem:)
2020. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!