Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogy történt a hozzátá...

Nálatok hogy történt a hozzátáplálás és mikor?

Figyelt kérdés
Elsősorban tápszeres babák anyukáit kérdezném.Mit adtatok elsőnek,mennyi idősen és mikor volt az hogy tápszer helyett már valamilyen más ételt kapott?
2020. ápr. 2. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos a babám, elejétől fogva tápszeres. A védőnő engedélyével nekiálltunk kóstoltatni. Reszelt almával kezdtem, főtt édesburgonya és barack jött utána. Az utsó kérdésedre még nem tudok válszolni. Valószínűleg 5 hónaposan már ki lesz váltva a tízórai, de még nem tudni hogy alakul.
2020. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Az én babám jövőhéten lesz 4 hónapos és tegnap kapott először almát.A védőnő azt mondta minden nap egyel több kanállal ehet.Akkor főtt krumplit is adhatok neki?
2020. ápr. 2. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. A védőnőt kérdezd, én nem mondhatom meg, nehogy baj legyen :) Szereti az almát? Enyém nem eszi szívesen, nem a kedvence.
2020. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van aki a főtt krumplival kezdi de igazából a nővérem édes burgonyával kezdte és kb 1 hónapig csak azt adott mind a 2 nek de ők anyatejesek voltak és 6 hónaposan kezdte


Fiam tapszeres ő 4 hó előtt őszibarackkal , pár nap után fel üveggel megevett ami kiváltotta a tízórait de csak 2 órát bírt ki a 3 helyett és ha többet kapott akkor bukott. Aztán amikor már elfogyott pár üveg őszi akkor szilva meg Vilmos körte, az alma nem ízlett neki. Meg minden amit korosztálynak megfelelően lehet adni üveges ételek

5 hosan 1x gyümölcsöt 1x főzeléket kapott ( mind a Vedőnővel megvolt beszélve) de volt h én csináltam ami krumpli repaval vagy hasonlók de leginkább az üvegeset eszi.

7 hós és 3x eszik ( 1 gyümölcs 1 főzelék és 1 fele fele )

2020. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Sokat segítettél! :)) Persze a védőnő mondta h.almával kezdjunk,meg barackkal.Csak azt nem tisztáztam le vele,hogy mikor lehet egy evésre adni tápszer helyett.Egyenlőre pár kanállal adom neki,megeszi.Ez volt a 2.nap h.kapott almát
2020. ápr. 2. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!