Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a 13fokban mit adjak a...

Ebben a 13fokban mit adjak a kislányomra babakocsis sétához?

Figyelt kérdés
10hónapos múlt,erre.gondoltam,hogy harisnya,nadrág,hosszú ujjú body,pulcsi meg kis szél dzseki polár bélésse,vékonyabb sapi,cipő
2020. ápr. 3. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Ez így jó. Ugyanezt adtam a 17 hós fiamra, kivéve a harisnyát. Meg adtam egy vékony sálat a nyakába, mert itt kicsit fúj a szél.
2020. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez sok lenne. Alulra csak melegítő, felülre body + átmeneti kabát.
2020. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi most jöttunk fel,de nagyon meleg van.Rajtam kigombolt kabát és polo volt.A gyereken vékony kabi,alatta csak body.A pulcsi már sok,mert gondolom betakarod.Alul melegítő nadrág,harisnya.Ha babakocsiba tolom akkor is így öltöztetem,mert vastag takaroval betakarom,mivel elalszik úgy hidegebb van.Ha kendőbe viszem akkor meg a vastag hordozó lendő miatt nem öltöztetem túl mert mindig beizzad a nyaka és csak nyűglődik.
2020. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!