Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kertes házban élők, kint...

Kertes házban élők, kint szoktátok hagyni a babát aludni a babakocsiban egyedül az udvaron?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 14:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Van kutya, macskák, legyek, darazsak. Ha kint van, kiülök vele, vagy csinálom kint a dolgomat (homeoffice), nyomkodom kint a telefont, fotózok, állatozok, a másik 2 gyerekemmel játszok.
2020. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

És te mikor tudsz takarítani? Én kétségbe vagyok esve, csak rajtam alszik, vagy most a babakocsiban (eddig abban sem, de most úgy néz ki jó lesz ilyen időben). Egy hete ki akarom takarítani a fürdőszobát :)))

gondolom akkor neked jó alvó.

2020. ápr. 3. 14:38
 3/25 anonim ***** válasza:
59%

Soha

És ha történik vele valami? Darázs csípés pl

Akkor takarítottam ha párom is otthon volt.

2020. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Kirakod a babát a folyosóra, kinyitod az ablakot a folyosón és szépen kitakarítasz. Vagy elalszik, beteszed a a gyerekágyba és kitakarítasz. Vagy kiviszed, kint elalszik a babakocsiba, utána pedig betolod és kitakarítasz. Nem hiszem el, hogy nem lehet megoldani...számtalan anyuka 3 gyerekkel van otthon, mégis megfőznek, kitakarítanak és a gyerekek is el vannak látva. :)
2020. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
A teraszra simán kitoltam, ahogy előtte a panelban is az erkélyre. Ott mászkáltam előtte az üvegajtó előtt, ráláttam. Még közelebb is volt, mintha a szobájában fektettem volna le. Úgy nem tettem ki a kertbe, hogy ne lássak rá.
2020. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
Jaj 4! Most ettől jobban érzed magad? Számodra olyan nehéz elképzelni, hogy sem az anyák sem a babák nem egyformák? Hogy van olyan baba akit az első hónapokban le sem lehet tenni?
2020. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 6-os!

4-es vagyok. Ha valaki, hát én tudom, hogy milyen egy baba, akit egy percre nem lehet letenni. A fiam is ilyen volt. Pontosan ezért írtam ezeket a dolgokat. Mert nálam sem működött, hogy leteszem a gyerekágyba és majd elalszik. Igen, tologattam a babakocsiban, elaludt, vagy kézben elaludt és utána letettem és meg tudtam csinálni, amit meg akartam vagy kellett.

2020. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
19%

Ne legyél kétségbeesve, a rajtad-alvást kell megszüntetni!

Nem is értem, hogy jutottatok idáig (bár 3 gyereket neveltem fel)!

2020. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

Semmi baj azzal hogy rajtad alszik ha ezt igényli. Elmúlik, kinövi.


De semmiképp se hagyd egyedül a kertben.

2020. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Hogy hogy jutottunk idáig, már a kórházban is csak rajtam aludt el. :) most 5 hetes, még nagyon igényli az anyukáját.

Amúgy nem lehet olyat csinálni, hogy elalszik és leteszem, mert mindig felébred :) plusz a levegő miatt alszik jól, ha behozom a melegre felöltöztetve, mégis hogy aludna tovább? sapkában a 20 fokos szobában?:) Na mindegy, nem is ez volt a lényeg, hanem hogy kint hagyjátok e vagy nem.

A darázs téma: van szúnyogháló a kocsin. Illetve ha kint játszotok a többi gyerekkel, vagy dolgozol, akkor is rögtön reagálni tudsz a darázsra?

2020. ápr. 3. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!