Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 napos újszülöttem mikor...

11 napos újszülöttem mikor lesz olyan mint egy igazi kisbaba?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azon hogy a szem forgatást, szem felakadás mikor szünik meg? Tápszeres baba, etetéskor van rá példa mintha "elveszteném" a babát, mintha kikapcsolná... Eddig akár kinek mondtam mindenki azt mondta hogy ez természetes. Én mégis aggódom. Szeretném kivizsgáltatni, de még a Doktornénink is hülyének néz.
2020. ápr. 3. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár hét és abbahagyja, nyugi.
2020. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is csinálta, forgott a szeme, fennakadt, mosolygott álmában, aztán legörbült a szája stb


Azóta lassan 8 hós és normális :D

2020. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Ezek mind megszűnnek majd idővel. Ő még most nagyon picike, ezek természetes dolgok. Nagyon könnyen kifárad, ezért látod ezeket a dolgokat rajta. Meg igazából egy ilyen pici baba még csak a legfontosabb szüksegleteit elégéti ki. Eszik-alszik. De ne aggodj mert hamarosan változni fog. :) de ez is egy nagyon szép időszak, próbáld meg kiélvezni.
2020. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Vizsgáltasd ki. Persze. Hátha összeszeditek a vírust.
2020. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

11 napos, ne viccelj, még alig lát. A reklámokban lévő babák kb 8 hónap körüliek szoktak lenni. Ne hozzájuk hasonlítsd.


Etetéskor azért veszted el mert jó eséllyel elalszik vagy a határán van. Az én fiam picinek félig nyitott szemmel aludt. Lehetett látni mikor van a Rém fázisban mert akkor összevissza járt a szeme. Nagyon cuki volt, most meg már úgy alszik mint a nagyok. Kiterülve mint a nagyalföld.

2020. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Miért most nem igazi kisbaba?

Anyám, ne legyenek már hegynyi elvárásaid egy újszülötthöz!! Nem véletlenül néznek hülyének.

Ez ilyen. Még most született, a többit meg kell tanulnia. Te meg higgadj le!

2020. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegnap óta gondolkodok ezen, és nem hagy nyugodni ez, hogy "nem olyan, mint egy igazi kisbaba". Hihetetlen, milyen elvárásai vannak az embereknek a gyerekeik felé. Legyen olyan a baba, mint a magazinban meg a filmekben, mert különben nem "igazi". Később majd jönnek a még durvább elvárások, hogy milyen legyen, kit érdekel, hogy milyen a gyerek valódi, saját személyisége, teste, lelke.

Bocsánat, 14 hkm, biztos a hormonok.

Ha az orvos hülyének néz, az legyen intő jel, hogy hülye is vagy. Bocs még egyszer.

2020. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a válaszát.

Először is szeretném megjegyezni, hogy a férjem Mentős, legalább annyira vagyunk itthon "biztonságban", mint egy kivizsgáláson. Természetesen magán úton mennék, ha úgy érezném valóban szükséges.

Első babás Anyuka vagyok, nem fiatal 34 éves. Régóta vártunk erre a babára, nyilván pánikolok minden miatt is!

Örülök hogy azért voltak akik értették a kérdésemet...

Nagyon is igazi a babánk!!!♥️

2020. ápr. 4. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!