Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rossz alvó babák mikor...

A rossz alvó babák mikor fognak jobban aludni?

Figyelt kérdés
2hónapos a babám és max 1órákat alszik, és egyből a cicit keresi ha fel kel de nem éhes csak dudlizgat, hány hónapos korban fog ez változni?
2020. ápr. 4. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Fokozatosan javul, de vannak visszaesések. Csak add meg neki, amire szüksége van, és próbáld elengedni az elvárásokat meg az aggódást (szerezz segítséget a házimunkával, ha szükséges, és aludj, amikor a baba is). Sajnos ez még hosszú hónapokig eltarthat, nálunk 10 hó körül kezdett alakulni
2020. ápr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kislányom alvása kb 4 éves kora körül normalizálódott.

Addig hosszan altatni kellett, éjszaka többször felkelt.

Pici, pár hónapos korában max 30 perceket aludt.

2020. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az kisfiam sosem volt jó alvó, ez mai napig kitart, éjjel minimum 2x kelek még mindig, most 3 és fél éves. Sokat javult ugyan, de azért jó lenne ha már átaludná az éjszakát. Ilyen is van.
2020. ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha mindig mellre teszed, akkor soha. A babáknál a szopás reflex. Ezért fogadják el a cumit, szopják a kezüket vagy bármit, amit a szájukba tudnak venni. Ha nem alszik szopás után, akkor lehet, hogy nem lakik jól. Ha tudod, hogy nem éhes, akkor ne tedd mellre, hagyd az ágyában, akkor is ha kicsit sír. Ha mégis mellre teszed, akkor ez akár 2-3 éves koráig is így lesz.
2020. ápr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem 20 hónapos, 5 db átaludt éjszakánk van...
2020. ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mit csináljak ha nem fogadja el a cumit, addig keresgéljek amég egy fajta meg nem tetszik neki? Eddig 2fajta van egyik sem kell neki.
2020. ápr. 4. 09:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 11 hónapja várom 🤣 Viccet félretéve, babafüggő. Van aki már az első hónapban vegigalussza az éjszakát, van aki kb soha. Férjem például a mai napig (32 éves) 2x-3x fent van éjjel, születése óta így van anyósom elmondása alapján. A lányom 11 hónapos, ő is sokat ébred még és én is nagyon sokszor kivagyok, mert én meg jó alvó lennék, ha hagynának.
2020. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2,5 éves a fiam, kb 2 éves korában kezdett alakulni a dolog. Pl elkezdte átaludni az éjszakát. Mondjuk mostanában meg beszél álmában, az se sokkal jobb.
2020. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!