Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha a cumit nem...

Mit tegyek ha a cumit nem fogadja el?

Figyelt kérdés
A cicin dudlizik és úgy alszik el, ha felkel egyből keresi a cicit,de a cumit nem akarja el fogadni, van már 2 fajta de egyik sem kell neki, addig keresgéljek még egyet el nem fogad?
2020. ápr. 4. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Add neki oda a cicit
2020. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden babának kell a cumi. A lányom inkább az ujját kezdte szopni. Valószínűleg cicizni akar.
2020. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem minden baba fogadja el. A fiam 2 évesen nagy cumista,még mindig. A kicsi meg abszolút nem fogadja el. Komfortszopizik inkább.
2020. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el és örülj neki

Egyrészt biztosan nem lesz cumizavaros, kettő nem rontja el a fogait, állkapcsát, három nem kell szenvedni a leszoktatással

Nagyobbik cumis volt, és nagyon örültem, hogy a kicsi beérte a mellemmel. Nem nem lógott rajta mindig, csak az első időkben volt nehéz.

2020. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, örülj neki, hogy nem lesz cumis, ne erőltesd. Kislányom se fogadja el, de az ujját előszeretettel fogyasztja :D

Tedd mellre, amikor kéri.

2020. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy egy 2 hónapos babáról van szó.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

Nekik még arra van igényük hogy cicizzenenek. Az én babám ennyi idősen 2-3 óránként csüngött rajta 1 óra hosszat kb.

2020. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Semmit!


Az én kis okos kisfiam sem fogadja el a cumit és az esti alvásnál cicire rakom eszik és úgy alszik el rajta, hogy cumizik.


A cumit csak akkor fogadja el, ha megyünk valahova babakocsival. Sehogy máshogy nem kell neki. Kiköpi.


Intelligens már most. 4 hónapos!

2020. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Nálunk is így volt. Aztán 6 hónaposan már a babakocsiban se fogadta el. Hogy most amiatt mert cumi csere volt vagy a foga miatt azt nem tudom, de nem bánom
2020. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!