Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor barnult be a babátok szeme?

Mikor barnult be a babátok szeme?

Figyelt kérdés

11 hónapos kislányom szeme nagyon érdekes színű: kívül kékes zöld, belül aranyszínű. Nekem zöld szemem van, apukájának nagyon-nagyon sötét barna, szinte fekete.

Szerintetek milyen lesz a szeme? Bebarnulhat még?

Nyilván nem számít, csak kíváncsi vagyok, másoknak mik a tapasztalatok :)


Köszönöm!


2020. ápr. 4. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az ikreknek egyiknek barna a szeme már, a másiknak zöldes kékes

9hónaposak valószínűleg marad is a szín nekünk szülőknek is ilyen. Olyan 6hós korukban már kezdett sötétedni az addig kék szemük. Szerintem 1 éves korra tuti kialakul a végleges.

2020. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 hónapos, most kezdett sötétedni a születési kék szeme. Nem mondanám jelenleg semmilyen színűnek, olyan nagyon sötét szürke, száz hogy be fog barnulni. Apjának zöldesbarna, enyém gesztenyebarna.

Szerintem a tiédnek is nagyon nagy esélye van a sötétbarnára, az az uralkodóbb szín.

2020. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyiknek 8 hónaposan, a másiknak 4 hónaposan.
2020. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 éves kora körül. Addig szürkés kék szeme volt.
2020. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!