Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ápoljam a baba bőrét?

Mivel ápoljam a baba bőrét?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni. A problémám az lenne hogy a 8 hónapos babám bőre száraz, esetenként ekcémás. Esetleg tudna valaki jo tápláló minden mentes krémet ajánlani?? 3 félét próbáltam ekcémát nem váltott ki egyik sem de nem hidratálja eléggé a bőrét. Válaszod előre is köszönöm.

2020. ápr. 7. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen sajtolt olivaolaj! :) teljesen természetes és hatásos is szerintem. Nekünk bevált
2020. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó minőségű kókuszzsír is jó.

Én azt azért kedvelem jobban mint az olivát, mert szobahőmérsékleten zsír állagú, és tudod kényelmesen tégelyben tárolni és kenni mint egy krémet, de bőrrel érintkezve meg olajjá változik, és van egy kellemes kókusz illata.

2020. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mixa olajos babafürdetővel fürdik és DM-ben vettem mindenmentes Babylove ultrasensitive testápolót.
2020. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Shea vaj tűnik nekünk eddig a legjobbnak.
2020. ápr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!