Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a kevésbé rossz a 2...

Melyik a kevésbé rossz a 2 közül? Ha a kocsiban várnak kb 1,5 órát rám, vagy ha bejönnek velem a boltba?

Figyelt kérdés
2hetente járunk csak boltba, úgyhogy nem tudom lerendezni 10perc alatt,mert csak a sorbanállás kb 1 óra. Van 1 épp szeparációs szorongásos korban lévő babám, aki 5percet sem bír ki nélkülem,meg 1 férjem, aki nem tudja egyedül megoldani ezt a bevásárlást. Vezetni meg nem tudok, szóval mindenképp 3-an kell mennünk. Csak attól félek, hogy végigsírja a baba azt a kb 1,5 órát, amég én boltba vagyok. Bevigyem magammal vagy had sírjon? Apa sajnos ilyenkor nem tudja megnyugtatni, 2hete majdnem elájult, annyira sírt már. Az nem opció, hogy csak a férjem menjen.
2020. ápr. 8. 00:05
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz a babanak amig te vasarolsz es az apja lesz vele.
2020. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
72%

Akkor menjetek be 3-an, de neked nem kell sorban állni, majd az apuka végig állja azt az egy órát.


De azért kíváncsi vagyok apuka egyedül miért nem tud bevásárolni? Értelmi fogyatékos vagy mi?

2020. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
78%
online bevásárlás?
2020. ápr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Online ide nem szállítanak ki. Nem, nem értelmi fogyatékos, de nem is háziasszony, hogy tisztában legyen azzal, hogy pl melyik tejfölt vegye,vagy ha nincs csirkemell, milyen húst hozzon helyette meg hasonlók. Na meg hiába írok listát, van, hogy elfelejtek valamit, de a boltba meglátom, és berakom a kosárba,vagy épp túl drágának találom, és inkább veszek mást helyette. Ő ugye ilyenekre nem gondolna.
2020. ápr. 8. 00:28
 5/56 anonim ***** válasza:
86%

Menj be egyedül. Ha apuka már nagyon nem bír a gyerekkel, kettesben menjenek utánad. Mikor pedig beálltok a sorba, apa marad, te kimész a gyerekkel.

Ha szerencséd van, akkor nem borul ki a kicsi, és akkor jóformán be se kell vinni (max addig, amíg helyet cseréltek a sorban, ha muszáj). De ha rá is tör a szepa meg a sírás, akkor is, ilyen formán tölti a boltban a lehető legkevesebb időt.

2020. ápr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
90%

Én férjem se háziasszony, de be tud vásárolni nélkülem is. Szerintem csak a kifogásokat keresed mert semmi se jó. Se így, se úgy...

Akkor menjen el a férjed és videótelefonon mutogassa mi van...

2020. ápr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
81%

Drágám, XY tejfölt vedd meg, és ha nincs csirkemell, akkor hozz helyette csirkecombot.


Azért egy bevásárláshoz nem kell OKJ-s háziasszony képzést végezni.

2020. ápr. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
90%

Vagy felhív telefonon, ha nincs olyan amit te leirtál, hogy mit hozzon helyette.

Inkább én azt látom te akarsz mindenképp vásárolni, vagy apa nagyon retardált

2020. ápr. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
68%
Aztán az ugyan miért nem opció, hohy a férj menjen? Ha olyan életképtelen idióta, hogy bevásárolni se képes, minek vállaltál vele 2 gyereket?
2020. ápr. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
71%

Menjetek alvás idő közelében, hogy aludjon a kocsiban, amíg bent vagy.

Vagy a férjed kocsikázzon vele addig, az lefoglalja.

2020. ápr. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!