Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjuk sírni a 3honapos...

Hagyjuk sírni a 3honapos babát vagy ne? Mindig hisztizik amikor nincsen kézbe közbe nyitogatja a szemet és ha látja hogy senki nincs ott akkor abba hagyja .

Figyelt kérdés
Szerintetek mi a teendő ? Vagy legyen mindig ölbe inkább ha ő azt szeretné? Egy csepp könnye se jön egyébként és ilyenkor csak az segít ha cipelve van . Nem éhes nem szomjas se játék nem segít semmi ..

#hiszti #sírás #3honapos baba
2020. ápr. 8. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Egy ilyen pici baba nem tud hisztizni. 40 hétig a testedben volt, minden új neki. Neked sem csak akkor van bajod, ha nem vagy éhes, szomjas. Akkor cipeld, kösd magadra.
2020. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem éhes, nem szomjas, "csak" azt akarja, hogy szeretgessék... és neked ez nehezedre esik? Minek kellett?

Ha a pasid jön, hogy átöleljen, őt is elküldöd a francba, hogy nem vagy éhes, ne közelíts?

2020. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hiába veszem fel csinálok akármit az se jo
2020. ápr. 8. 11:54
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
3 hónapos baba még nem tud hisztizni. Ha sír van valami baja amin a szüleinek segíteni kell. Ilyen egyszerű. Ha sír akármit is csinálsz lehet hogy nem oldod meg a " problémáját" de látja hogy nem hagyod ott,vele vagy,azis fontos
2020. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk is van ilyen. Nekem 4 hónaposak, van hogy unalmukban is sírnak vagy hogy kimentem a szobából.

Meddig sír ha nem veszed fel ? Sokáig ? Hasa nem fájhat ? Vagy nem lehet fáradt , álmos ?

2020. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Egy 3 hónapos baba nem hisztizik. Valami problémája van, amihez segítséget kér. Az is lehet gond neki, hogy testközelségre vágyik. Neki az ad biztonságérzetet, ha az anyjával van.

Egyébként a babák egy ideig nem tudnak könnyezni. Szóval ebből nagy tanulságot ne vonj le.

Ha pedig akkor is sír, ha fél veszed, akkor valami gondja van, amit nem oldottál meg.

2020. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Én is úgy gondolom, hogy egy 3 hónapos még nem tud hisztizni. Ilyen helyzetre nekünk a hordozás és az adamo hinta jött be.
2020. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Melege van, fázik, mozgolódik a fogcsíra, testközelségre vágyik, éhes, szomjas, fáradt, akármi baja lehet.
2020. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem csak akkor sírhat, ha valami baja van, simán csak szeretné, ha vele lennél, felvennéd, foglalkoznál vele. Én is szívesen összebújok a párommal, még ha nem is akarunk éppen szerelmeskedni, mert jól esik a közelsége, az érintése, és nem csak akkor hiányzik, ha valami konkrét testi igényem van, amit csak ő oldhat meg. Egy 3 hónapos baba még nem tud hisztizni, ő még azért sír, mert másképp nem tudja kifejezni, hogy valamire szüksége van- ez ugyanúgy lehet testi vagy lelki szükség is.


Vedd fel, babusgasd, ő most tanulja meg, hogy a világ egy megnyugtató és biztonságos hely, márpedig ha csak hagyod sírni, akkor nem éppen ez az üzenet jön le neki.

2020. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Én azt tudom neked tanácsolni hogy kérj segítséget. A babád még nem hisztizik csak máshogy nem tud neked jelezni. Ha már most zavar és nem tudod kezelni a helyzetet mi lesz ha 1.5 éves lesz és valóban hisztizni fog? Hívd fel a védőnőt és mond el neki mi a baj. Valamit csak tud rá mondani. Én felvettem ha sírt és próbáltam kideríteni mi a gond. Volt hogy csak simán azt akarta hogy a közelemben legyen. Volt hogy még akkor is sírt de nem hagytam soha egymagában sírni. Nem azért sír hogy neked rossz legyen vagy hisztizzen hanem mert valami baj van. Egy gyerek nem csak éhes vagy tele a pelus. Szerinted azok a babák miért hagyják abba a sírás akikkel nem foglalkoznak? Azért mert megtanulják egy idő után hogy hiába sírnak mert nem lesz változás. Véletlen nincs szülés utáni depressziód?
2020. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!