Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az élet két lánnyal?

Milyen az élet két lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves lányom. Úton a kistesó, akiről ma derült ki, hogy ő is lány!

Nagyon örülök neki, bár meglepődtem, mert belém beszélték, hogy fiú! A környezetemben szinte mindenki váltig állította, hogy biztosan fiú lesz (hasam formájából, szemöldököm állásából... szokásos!)


Akinek van tapasztalata az mesélne, hogy milyen két lánnyal az élet, akik között kb. 2 év korkülönbség van? Tényleg nagyon összenőnek és legjobb barátnők lesznek? Vagy ez sziplán csak a személyiségüktől függ?


2020. ápr. 8. 13:23
 1/9 anonim válasza:
Mi mar nagyobbak vagyunk (20-23) es regen is nagyon sokat jatszottunk egyutt de most is egy 2-3 eve kb egyutt jarunk neha fesztivalra, buliba, szulinapot unneplunk ugyh igen lehetnek baratnok is ugymond. Oszinten mondjuk sokszor az is segitett ha lett baratunk mert akk ok is elvannak es mi is jobban meg tobbet progizunk.
2020. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Póni. Rengeteg póni fogja elborítani a háztartásodat. Először lilák, és fonható sörényűek, később élethű méregdrágák. Még csak 9-11 évesek, nem tudom, hová fog ez kifutni... :D

Amúgy nem legjobb barátnők, egyáltalán, mert rettenetesen különböző az alaptermészetük, de tudnak együtt játszani, ha kell.

2020. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2,5 év van a két lányom között (5,5 és 3 évesek) Az együtt játék még most jön igazán, de jól elvannak egymással. A kicsi, bár akaratos és elég kekec a nővérével, de sokat tanul tőle. Szerintem köztük az is nagy mázli volt, hogy a kicsi 2 évesen már folyékonyan beszélt, így könnyebben tudott vele a nagyobb együtt tevékenykedni.


Nálunk nem túl sok a pónis, rózsaszín, habos-babos cucc, mert nem olyan típusok, de egész nap megy a tánc és az ének.

2020. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi már felnőttek vagyunk, de 2 év különbség van köztem és a nővérem közt - nem voltunk jó tesók, a nővérem sokat bántott, persze sokat játszottunk együtt, de sokat is veszekedtünk, egyáltalán nem voltunk legjobb barátnők.


Most ritkán találkozunk, messze lakunk egymástól, szeretjük egymást, de más az alaptermészetünk, az érdeklődési körünk, az életvitelünk...tudunk csajos dolgokról is dumálni, de azért most sem vagyunk barátnők.

2020. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13 hónap van köztük, imádják egymást az első perctől kezdve.
2020. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a lányok között kb 2 év van. Össze vannak nőve, bár más választásuk nincs is. Ha a másik nincs velünk valamilyen oknál fogva, keresik egymást. Sokat játszanak együtt, de csak annyit szerintem mint bármelyik normál testvérpár. Természetre nagyon különböznek ezért én pl nem is hiszem, hogy felnőve akkora barátnők lennének. Abban viszont bízom, hogy megmarad a egz jó nővér-húg viszony és érezni fognak felelősséget egymás iránt.
2020. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16 vagyok, húgom 14. Egyáltalán nem vagyunk legjobb barátnők, nagyon más a természetünk pedig külsőre úgy nézünk ki mint két tojás. Bármelyikünk megszólal, már rögtön vita és veszekedés lesz belőle, egyszerűen nem tudjuk őket elkerülni. De nem húzzuk egymás agyát, szépen eléldegélünk egymás mellett, csak annyit beszélünk amennyit muszáj és mindenki megy a dolgára.
2020. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, persze nem lesz feltétlenül ilyen, jó esély van rá hogy jól kijönnek majd, de ez is előfordulhat
2020. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köztünk a nagyobbik húgommal 2 év van ( a kisebb sokkal később született, így kicsiként ketten voltunk.) Szegénykém csoda, hogy túlélte a gyerekkorát. Nem mondanám, hogy barátnők voltunk😂 Volt, amikor elvoltunk, de gyakran nem, főleg, ha a barátnőim is ott voltak. Akkor inkább zavaró a "kicsi". Ez nálunk volt, de szerintem nem csak a korkülönbség múlik, biztos van, ahol szuper. Felnőttként már jóban vagyunk. (Általában)😀
2020. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!