Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti a babátokat...

Anyukák! Ti a babátokat kiviszitek sétálni, most ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Érdekel kinek mi a véleménye.Ilyenkor lenne jó,kertes házbalakni ,na de mindegy ez van😕 nem tudom kivinni az udvarra😔.Mióta kijárási tilalom van nem merem kivinni a babát.Ő most 2hónapos féltem is nagyon.Na ma anyósom elkezte mondani,hogy az orvosa azt mondta,h.egy éves koráig ne vigyem ki a babát.Ez most komoly???Ti mit csináltok? Köszi
2020. ápr. 8. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Elöször is NINCS kijárási tilalom, csak kijárási korlátozás.

Másodszor ez NEM azt jelenti, hoyg a lakásba kell maradni, hanem hogy nem szabad csoportban lenni idegenekkel.

Ha betartod azt, hogy másoktól 1,5-2 m-re vagy, minden további nélkül mehetsz a szabadba.

A babának nagyon fontos a friss levegö, ilyen idösen és ilyen szép idöben feltétlen vidd, de lehetöleg inkább valami parkba vagy olyan helyre, ahol friss a levegö és nincs tömeg vagy forgalom.

Anyóssal meg ne foglalkozz,vagy ö, vagy akiröl hallotta, le van maradva pár száz évet!

2020. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Jól írta az első válaszoló, nincs tilalom, csak korlátozás. Ki lehet vinni olyan helyre, ahol nem hemzsegnek emberek. Igenis szüksége van a friss levegőre egy babának is.
2020. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
1 éves a kisfiam, kiviszem minden nap, amíg nem tilos. (Budapest, lakótelep). Ha 2 hónapos lenne, akkor is kivinném. Természetesen nem beszélgetünk senkivel és kerüljük a többi embert. Szerintem kell nekik a kinti levegő.
2020. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy kivinném, annyira jó az idő. Kell a babának is a friss levegő, meg neked is jót fog tenni a napsütés is.

Anyóssal meg nem kell foglalkozni. Nem kell az orrára kötni, hogy kivitted e vagy sem.

2020. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
🥰🥰🥰🥰
2020. ápr. 8. 16:40
 6/11 A kérdező kommentje:
Így teszek köszi mindenkinek,páromat nézem azért nem akarok összeveszni vele.De mindenbe beleakar szólni,én meg már nehezen bírom...
2020. ápr. 8. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a kedves anyósnak, hogy ha kinyitod az ablakot otthon, hogy kiszellőztess, akkor ugyanaz a levegő fog bejönni, ami kint van, ha kiviszed a babát sétálni....

Nyugodtan vidd ki, egy babának sokkal többet ártasz, ha nem viszed friss levegőre. Anyósod nem normális. Én nem rejteném véka alá. Az én anyósomnak is vannak hülyeségei. Ó, de még mennyi. Pont let..jom. A mi házasságunk a férjemmel, a mi kapcsolatunk és a mi gyerekünk, a mi életünk. Szóval éljük, ahogy nekünk tetszik. Ha anyósomnak nem tetszik, vagy a férjemnek, akkor majd belenyugszanak. Szóval jó sétát! :) Csak ne állj le beszélgetni másokkal, ennyi a titok. :)

2020. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes a kislányunk, minden nap kimegyünk 1 órát sétálni babakocsival, jól alszik benne, nem árt ha éri egy kis napfény. Addig a nagyobbik rollerezik vagy sétál velünk, neki is kell a napi mozgás. Távolságot tartunk mindenkitől, boltba nem megyünk.
2020. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma mindenképp indulunk ki :) Köszönöm a tanácsokat megfogadom!:)
2020. ápr. 9. 07:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondtam másoknak hasonló helyzetben, hogy mivel én vagyok az anyja, en döntök🤷‍♀️
2020. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!