Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kínáljam a babámat, ha...

Mivel kínáljam a babámat, ha nem akar tápszert enni?

Figyelt kérdés
7 hónapos, idáig tudtam szoptatni, de sajnos már nincs elég tejem, valószínű nemsokára egyáltalán nem lesz. A hozzátáplálással jól állunk, már csak reggel meg este szoptattam. Kínálom tápszerrel, a pár csepp tejem után, van hogy meg is ette, minden gond nélkül. De volt, hogy olyan is hogy kihányta, vagy sírt és egyáltalán nem akarta a szájába venni a cumisüveget. Beba HA tápszert kapott eddig. Próbáljak mást?

2020. ápr. 8. 21:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Szokott enni sinlacot is. Azt szereti. Olvastam az egyik kérdésnél, hogy tanácsolták, egyen azt a tápszer helyett, de nem gond hogy pép, és nem egy anyatej utánzat?
2020. ápr. 8. 21:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még néha kínáld meg, mert lehet átmeneti is. Vagy próbálkozhatsz ízesített tápszerrel is. De ha végképp nem, nem lesz semmi baja a péptől sem. Az enyém 10 hósan kezdett öklendezni a tapszertől én onnantól kezdve nem erőltettem. Kapta a pépet.
2020. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A beba HA és a többi HA tápszer kesernyésebb, ha nincs tejallergiátok akkor kínáld meg sima tápszerrel. Pl a Milumil 2 sokkal édesebb.
2020. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adj neki tejpépet.Azok 6 hónapos kortol vannak.És nem írtad milyen tápszert adtál neki.A milumil valóban finom,olyan íze van mint a tejnek!
2020. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj már látom bocsi.És nem milumilt akartam írni,hanem bebát,csak nem a HA-t.
2020. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!