Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreknek Annaliza/Annaléna és...

Ikreknek Annaliza/Annaléna és Leó?

Figyelt kérdés

A kisfiunk nevét már akkor eldöntöttük, hogy kiderült babát várok.

A kislányunk nevén még gondolkozunk.

Most jön az ami miatt biztso kapni fogok mindenféle stílusú kommentet.

Az oroszlánkirály a kedvenc mesém és mindig is tetszett a Nala név, de így nem akarunk nyilván ilyen nevet adni. A Narán gondolkodtunk, de végül nem az lesz. Az Annalizában viszont benne van a NALI szó és azt gondoltuk, majd így vagy Nalának tudjuk becézni.(Annaléna hasonló)

A kisfiunk meg a Leó névvel a kicsi Simba. Aztan lehet, hogy soha nem fogjuk így hívni őket, hanem lesznek Liza és Leó.

Szerintetek "gáz" így nevet adni?(természetesen nem a becenevek miatt adjuk ezeket a neveket, erre utólag jöttünk rá és szerintem nagyon cuki, csak anyós meghallotta aztán eleve ezek a nevek sem tetszenek neki, nemhogy így még a becézés)


2020. ápr. 10. 12:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igen, de úgyis te döntöd el végső soron. Mindkettő név csúnya számomra. És az Annaliza-bol kiragadni a nali-t mert az hasonlít a nala-ra kész agyrém.
2020. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%

Hát, nem adnék ennyire rövid és hosszú nevet 2 tesónak.

A kisfiam is Leó, a két tesójának kicsit hosszabb, de ugyanígy 2 szótagú a neve.

És persze tele van a ház oroszlánokkal, ez alap. :D

2020. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

"A kisfiunk meg a Leó névvel a kicsi Simba."

Jézus. 🤦‍♀️

2020. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

Simán a Léna szép :) Léna és Leó, aranyos.

A Liza is szebb magában.

A becenév nem számít, hívhatjátok akár üngyibünyginek is őket :)


A kettő közül max az Annaliza ok, mert az Annaléna hangzása így egyben nagyon erőltetett!

2020. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
A Leó így aranyos. A többi gáz. Simán Léna vagy Liza vagy esetleg Lea.
2020. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Az Annához nagymamám miatt ragaszkodok. Fordítva hogy Liza Anna vagy Léna Anna nekem nem tetszik, mert A-ra végződik és A-val kezdődik.
2020. ápr. 10. 13:15
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Leó és Léna Anna szerintem így aranyos nem tűnik fel a sok a betű nekem. De viszont a Liza is nagyon szép név de annyira tucat már még 10 éve ritka volt de mostmár mindegyik ötödik gyerek neve az.
2020. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Anna és Leó vagy Liza és Leó jó lenne. Az ilyen erőltetetten összetett nevek, mint az Annaliza röhejesek szerintem, hogy a Nala becézést ne is említsük. Amúgy -félénk felnőtt emberek nem meseszereplo után nevezik el a gyerekeiket....
2020. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Anna Laura? De - ha már logika -, ha neki két nevet adtok, a Leó mellé is dukálna egy nagyapai :)
2020. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a gyerekeim Dzson Szmissz és Pokahontasz. De gondolkodtunk a Manfréd -Elli pároson is


Jézusisten...

2020. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!