Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek ha kihagyja a...

Mit tehetek ha kihagyja a mászást?

Figyelt kérdés
Próbálgatta de 2-3 mozdulat után inkább lehasal és kuszik. Most pedig már felhúzta magát és felállt. Próbálom hogy nem hagyom neki, de akkor nagyon elkezd sírni. A védőnő szerint ettől még fog mászni. Na de mit tegyek ha mégse?
2020. ápr. 12. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Én sem tudtam mászni, előbb jártam és utána másztam. Anyum mesélte.

Kicsit duci testalkatú vagyok, és nem vagyok hajlékony. Sosem szerettem sportolni. Nem tudom hogy a mozgásszegény életmódom miatt lettem ilyen, vagy van köze a nem - mászáshoz.

2020. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
A legnagyobb nekem is hamarabb állt, mint mászott. 6 hónaposan állt és kapaszkodva lépegetett, 7 hónaposan kezdett mászni és csak 15 hónaposan indult el. 😊
2020. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Állítólag én is kihagytam és olvastam hogy genetika , de olyan sokmindent olvas az ember h ilyen meg olyan baja lehet. Mondjuk nekem se volt semmi tanulási nehézségem
2020. ápr. 12. 11:37
 4/14 A kérdező kommentje:
Ő 7 hónapos. Annyira kis ügyes. Csak a sok okos cikk rám hozza a frászt 🙁
2020. ápr. 12. 11:38
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is a 7 hós fiam így van de ő ha van kedve 10-15 lépést is mászik. Inkább áll vagy kúszik. De egy babákat egy évig tanulmányozó dokumentum film szerint nem baj ha kihagyja a maszást. 34 kutató készítette több 100 gyerek fejlődését vizsgálták. Én hiszek nekik
2020. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Mind 3 gyerekem előbb kapaszkodva felállt 7 hósan. Után kezdték el a mászást, 8 hónaposan. 1 évet betöltötték amikor elkezdtek járni. Semmi bajuk
2020. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Akkor nem is stresszelek rajta. Inkább csak csodálom 😳
2020. ápr. 12. 12:57
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Ha van netflixed, akkor nézd meg a Babies sorozatot. Nem tudom fut-e a magyar netflixen, valahol biztos megtalálod. Ott van szó a mászásról, nagyon érdekes az egész 6 részes sorozat. Aszerint nem baj.
2020. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen megtaláltam. Feliratos. Majd este megnézem. Köszike
2020. ápr. 12. 13:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Szivi, majd írd le a véleményed ha akarod, én nagyon érdekesnek találtam! Nem beszélve arról, hogy édesek a babák, és cinematográfiailag jól van megszerkesztve, igényes.
2020. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!