Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjem megnyalatta a 3 hónapos...

Férjem megnyalatta a 3 hónapos lányunkkal az almát, lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva úgy gondolom, hogy semmi, de azért a kisördög nem alszik. Gondoltam rákérdezek.
2020. ápr. 12. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

De nem értem miért kell ilyen tahón válaszolni?

Férjed meg ne nyalasson semmit ekkora gyerekkel.

2020. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok idióta? Egy rossz szót nem szóltam a férjemre, az ő döntése volt, tiszteletben tartom. Csak utánakérdezek, ez tényleg hatalmas bűn. Nem tervezünk 4 hónaposan hozzátáplálni.
2020. ápr. 12. 11:20
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha mosatlan, koszos almát nyalatott vele, akkor hasmenes lehet belőle. Ha tiszta almát, a világon semmi baja nem lesz tőle. Ez még messze van a hozzátáplálástól.
2020. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora bunkó anyukák vagytok🤦‍♀️ Semmi baja nem lehet nyugodj meg🙂
2020. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, ne aggódj. 😊
2020. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem aggódom 🙂 Egyébként mosott, szeletelt alma volt.
2020. ápr. 12. 11:58
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Velem akkor apám a téli szalámit kóstoltatta. Ha attól semmi bajom nem lett, almától meg biztos nem. Nyugi
2020. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. 21 éve az ocsemet már 3 honaposan elkezdtek hozzataplalni. Ha tiszta volt az alma ugyan mi baja lehetne?
2020. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lesz!Basszus nem kell butogba nevelni.Valaki már 3 honaposan eteti a gyereket almával.
2020. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám 6 hónaposan kinyomkodott eper levet adott, imádtam és semmi bajom nem lett tőle... semmire nem vagyok allergiás, egészséges vagyok, erős immunrendszerrel. A kezemet sem mosta meg minden porszem után, nyugodtan játszhattam a homokban, simogathattam az itthoni cicánkat, nem szaladt azonnal a csaphoz és a gyerekorvos is rábólintott, hogy teljesen rendben van ez, úgyhogy nyugodj meg, ennyitől semmi baja nem lesz.
2020. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!