Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is mindig fel kel...

Más babája is mindig fel kel a komfortszopi közben és így egész nap csak rajtuk lóg vagy csak az én babám ilyen?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen elég sokat rajtam van, de már megkaptam, hogy miért hagyom. Milyen idős?
2020. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem komfortszopiztattam as gyerekeimet! Nem kell erre szoktatni, hogy cumi helyett használja a cicit.Sem neki, sem neked nem jó, ha állandóan a melleden lóg.
2020. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém is ilyen volt az első 3 hónapban. Gyakorlatilag rajtam élt. De aztán hamar elmúlt. 3 hónapos kora után egyre kevesebbet lógott rajtam. Érdekes hely lett a világ, nagyon sok felfedezni valója lett hirtelen, nem volt ideje egész nap hozzám nőve lenni :)
2020. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2hónapos, és azért nem adok neki cumit mivel nem kel neki!
2020. ápr. 12. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
58% ez többször láttam nálad, plusz h nem kell ringatni mert "te nem szoktatod arra" csak repül a kiságyba és alszik. Szerintem annyira más és más minden baba. Van amelyik azt igényli, hogy anyuka testközelségében legyen. Szerintem nagyon kiváltságos vagy azzal, hogy le teszed és alszik, vagy nem kellett komfortszopiztatni. Az enyém oklendezik a cumitól és volt, hogy egész nap fekudtem vele, mert kiesett a szájából és sírt. Van ilyen is. Majd szépen kinyílik előttük a világ és más is fontos lesz. De egyenlőre az ilyen kicsiknek igen is az a fontos, hogy minél többet testközelben legyen.
2020. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
KB 3 hónapos koráig nagyon igényelte. Cumit nem fogadta el, öklendezett tőle. Ma már csak elalváshoz komfortszopizik. Nap közben nem ér rá ilyesmire
2020. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!