Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel ébredéskor mennyit...

Reggel ébredéskor mennyit vártok a pelenka kicserélésével?

Figyelt kérdés
Kell cserélni azonnal, vagy ráér? Ki hogy csinálja? Éjszaka szoktatok cserélni?

2020. ápr. 16. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Megszoptatom, megvárom a terméket és utána cserélek. Ha nem jön termék, akkor várok tíz percet hogy ne jöjjön vissza minden amikor lefektetem.
2020. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

A lányomnak lehett várni

Majd minden szopi alatt úgy be..

Hogy még colt hogy öltöztettem is

Éjjel is


Amióta nagyobb éjjel nem kell csere..

Reggel is lehetett várni, de most nem alszik jól, iszik éjjel

Reggel csere az első


Fiam pedig 3,5 h t bír pisivel.. maximum

úgyhogy mindig cserélek amint adódik alkalom/ felkel/ de ő 5 hetes csak

2020. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3.5 hónapos a fiam,éjszaka ia cserélek mert van hogy még át is ázik rengeteget pisil. Ébredés utàn még egy 20 percet játszik az ágyban,utána öltöztetem,pelusozom
2020. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Sosem cserélem éjszaka hacsak nincs kaki (eddig 1x volt) vagy ha nem csúszik félre és folyik ki a pisi.

Reggel megeszi a tápszert, nézünk egy kis mesét és utána cserélem.

2020. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Soha nem cseréltem éjjel pelust, alszanak a gyerekek az első naptól kezdve. 😊 Reggel az első dolog a peluscsere.
2020. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Reggelre mindig teli volt pisivel a pelus, így cseréltem.
2020. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyban függött a korától. Újszülöttként az első kb 2 hónapban éjszakai etetés után a kakisat kicseréltem. Aztán idősebb lett, reggel a teli pisiset viszonylag gyorsan lecseréltem, mert a reggeli adaggal pluszban már nem biztos hogy bírt. Most hogy már csak éjjel hord pont lefekvés előtt, egy utolsó pisi után adom rá és reggel ébredéskor az első dolgunk a wc, mindegy hogy van e benne vagy nincs pisi.
2020. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Éjszaka nem cserélek (sőt, ki sem veszem őket a kiságyból, fekve kapják a tápszert). Reggel rögtön felkelés után átöltöztetem őket és cserélem a pelust is.
2020. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért kell várni?Ha tele van kicserélem,mert nyűgös ha sok a pisi.Éjjel változó,nyilván ha nincs benne sok pisi nem cserélem ki.Viszont amíg eszik közben mindig leellenőrzöm.Ha cserélni is kell,rögtön vissza alszik büfi után.
2020. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én éjszaka cseréltem, amíg legalább 2x keltek enni. Az első evés előtt cseréltem de simán visszaaludtak utána. Hajnalban nem cseréltem, simán kibírta reggelig. Általában rögtön ébredés után cseréltem reggelente, már csak azért is, mert ugye egy alkalom kimaradt de viszonylag ritkán sikerült a csomag a reggeli első evés után főleg a kicsinél. Ha mindig reggelente végezte volna el, biztos megvártam volna a pelenkacserével.
2020. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!