Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok tanácsokat?

Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
Fiam 19 hónapos és 2 hónapja nem alszik jól. Addig 1x kelt éjszaka, aztan elkezdődött a fogzás. Velünk kezdett aludni, első ébredésnél átraktam a mi ágyunkba, és aludt. Mára addig romlott a helyzet, hogy köztünk sem alszik. Nem bírjuk mar a férjemmel, pedig a kiságya mellettünk van, nem rakom külön szobába, hogy ne féljen.
2020. ápr. 18. 03:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Kiságyban fel óránként kel. Ma éjszaka szoktatjuk vissza a kisagyba, nem alszik egész éjjel inkább, ha elalszik mellettem átrakom egyből ébred.
2020. ápr. 18. 03:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy veletek aludt. Elejétől fogva meg kellett volna szoknia a saját helyét. Persze hogy össze van zavarodva...
2020. ápr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En ugy ertelmeztem, hogy 17 honapos koraig kulon aludt, es csak azota vettetek magatok koze, nem? Probald ki, hogy feltekersz egy takarot, es koreteszed, mibt egy babafeszket. Alhatsz a kisagy lepedojen, hogy atvegye az illatod, vagy rahuzhatsz egyet a poloidbol is. Van valami alvassegito dolga? Plussallat vagy rongyi vagy textilpelenka, amit babralhat, magahoz huzhat megnyugtataskeppen?


Amugy a nagyobbik gyerekemnel az segitett, hogy kapott rendes agyat, es az volt odatolva a mi agyunk melle. Volt, hogy feljott mellenk, olyankor beraktam a feltekert pledet magunk koze, hogy ne furjon ki minket, mert sokat mozgott kulonben. A masik oldalon meg leesesgatlo volt. Mikor mar 6-8x kelt nagyon regota, vegul ferjem aludt vele egy szobaban, en kikoltoztem a kanapera, vele par het alatt lecsokkent az ebredesek szama 0-3-ra (de azota is inkabb ebred 3x, mint mondjuk 1x).

2020. ápr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sír is,vagy csak nem alszik?
2020. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!